Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Boląca krosta na penisie


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem dwa miesiace temu ze mam kroste z lewej strony trzona członka z tygodnia na tydzien powiekszła sie na pocztaku czerwona mala potem coraz bardziej czerwona i chciałem wycinac ale sie nie dalo za kilka dni zrobila sie trzy razy taka na 1 cm wygladała jak pęcherz i strasznie bolała zrobila sie twarda i z wielkim bólem udal sie wycisnać duzo ilość ropy po kilku dniach zniknela i teraz pojawilo sie to sam z drugiej strony penisa ale duzo wieksze nie wiem co robic bo nie chce znow wyciskac bo wiem ze nie wolno prosze o pomoc czy sa jakies leki i jak przyczyna wyskakiwania takich krost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

To zapewne zaczopowany gruczoł łojowy, który uległ stanowi zapalnemu. Takie zmiany dość często powstają na skórze penisa. Radzę w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem. Prawdopodobnie będzie potrzeba maść z antybiotykiem. Takie maści są dostępne tylko na receptę. O leczeniu jednak zadecyduje po badaniu dermatolog. Proszę dbać o dokładną higienę tej okolicy ciała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy mam taka samą krostę i nie mam pojęcia co z nią zrobić. Wydze się powiedzieć o tym rodzicom i nie mam gdzie iść do lekarza. Jeśli ktoś miał kiedyś coś takiego to powiedzcie jak to usunąć. Czy gdybym uprawiał seks z dziewczyną czy mogę ją tym zarazić ? Takie coś mam http://img182.imageshack.us/img182/225/dsc01460ne4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne krosta typu prosaka czyli zaczopowanego gruczołu łojowego skóry. Takie zmiany zazwyczaj schodzą samoistnie, gdy będzie się utrzymywało należytą higienę osobistą. Można zmianę przemywać roztworem Rivanolu. Taka zmiana nie jest zaraźliwa. W razie wątpliwości konieczna wizyta bezpośrednio u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem a mianowicie u dolnej części penisa wyrósł mi jakby guzioł. obwódka jest czerwona lecz w środku znajduję się coś jakby czarna kulka. gdy nie dotykam to w ogóle nie czuje lecz jeżeli lekko tylko dotknę palcem strasznie boli. guzioł jest duży, ma ok. 1cm średnicy i jest bardzo wypukły nawet w stanie spoczynku penisa... miał ktoś podobny problem? jak go rozwiązał. mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pooomooocyyy

Witam, też miałem coś takiego jak kolega, który dał linka do foto, dziś rano mi się to rozwaliło, zaczęło wychodzić coś białego.. jak z syfa.. to wycisnąłem i teraz mam taką dziórę.. CO MAM ROBIĆ?? POMOCY!! Dziś znów wyszło mi coś białego.. wycisnąłem i odkaziłem wodą kolońską .. co mam robić by szybciej mi zeszło.. POPMOCYYY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na penisie taka kroste podobna do malutkiego guza jest ona twarda i mnie boli schodzi mi w tym miejscu z niej skora bardzo bym prosil o odpowiedz co to moze byc gdyz boje sie. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cos podobnego i ma ta krosta taki otworek z którego wypełza raz na jakis czas robak podobny do ddrzownicy ale taki malutki. juz czwarty dzień tak mami i co dzień wychodzi taki robak jednego skropiłem kwasem do lutowania to sie zaczoł szybko telepotac i zdech. NIe wiem co dalej i skon sie biorom te robaki co dzien to nowy. co ma m robić? help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć jednej rzeczy, ponieważ przez około jednego roku na penisie, pojawiła mi się 2 razy czerwona boląca krosta w tym samym miejscu(po lewej stronie trzonu prącia) Pierwszy raz zauważyłem po kąpieli po obtarciu, a drugi raz w czasie depilacji. (Stosunku seksualnego jeszcze nie miałem).Krosta ustąpiła po 3 dniach smarując ichtiolem. Pękła i wylała się wydzielina biała a drugi raz ropna z krwią.Zostały mi dwie plamki takie jak po trądziku.Byłem u dermatologa to lekarz spytał się czy odbyłem stosunek odpowiedziałem że nie. Ale ciągle się martwię bo nadal nie wiem co to być i czym może być to spowodowane. W tym czasie jedynie się onanizowałem jak wyszła mi ta pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2010 o 23:41, Gość Bullet napisał:

polecam ją wycisnąć i potem smarować spirytusem kamforowym(trochę poszczypie ale pomaga) codziennie nawet 2 razy, już kolejnego dnia zaczyna schodzić. sam stosowałem tą metodę i pomogło

Dobry wieczór panowie, a można odkarzaczem do ran np. Octaniseptem spisikać po wyciśnięciu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×