Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból kości ogonowej i dyskomfort w odbycie


Gość Michal R.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal R.

Witam Od jakiegos czasu czuje dziwny bol kosci ogonowej do tego dochodzi dziwny dyskomfort w odbycie . Ostatnio mialem dosc rzadka jasna mase stolcowa i tak mi strasznie odrapala ujscie odbytu ze zauwazylem sladowe ilosci krwi na papierze ( przynajmniej tak mi sie wydaje , ze krew leciala z powodu otarcia bo nigdy wczesniej ani teraz krew sie nie pojawiala i trzeba rowniez dodac ze noc przed byla mocno zakrapiana) . Jednak zauwazyelm ze zmienil mi sie tryb wyprozniania , kiedys po kazdym posilku bez problemow a teraz raz na dzien i stolec jakby w kawalkach (nie jedna masa) z sluzem , koloru jasnego . Zauwazylem tez spadek wagi o okolo 2-2.5kg w ciagu 2tyg pomimo ze nie stosuje diety, jem to samo i tych samych porach . Rowniez zaniepokoilo mnie dziwne napiecie miedzy odbytem a moszna podczas wytrysku .Prowadze ostatnio bardzo siedzacy tryb zycia , bardzo malo ruchu. Prosze mi poweidziec czy sa to objawy jakies choroby ? Niestety mieszkam w Anglii i tutaj na kazda chorobe lekarz zaleca paracetamol wiec nie ma sensu isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×