Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy ściąganiu napletka i inne problemy z penisem


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i nie bardzo wiem co robic. Chodzi o to, że przy sciaganiu napletka odczuwam ból, nie schodzi on swobodnie podczas wzwodu i nie jestem w stanie go sciagnąc do końca, podczas stosunku, przy pierwszych ruchach, odczuwam ból, czasami zauważam że przy bólu pojawia sie krew, partnerka, czasami mówi, ze z pochwy wyleciała jej moj krew, czym to moze być spowodowane, prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem u urologa, juz jestem po zabiegu, troche mi podciął penisa, podszył. . no i teraz mam pytanie, bo lekarz mnie nie poinformował, jak długo po takim zabiegu należy sie wstrzymac od współzycia, prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo 1,5 do 2 miesiecy zalezy jak ci sie beda rany goic powinienes sam wiedziec kiedy , jak bedziesz naciagal napletek bedziesz czul czy jest to stabilna konstrukcja czy lepiej troszke poczekac dluzej :) Najlepiej mogles usunac cale wedzidelko wtedy masz juz spokoj na zawsze ,juz sie nie zerwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie. Uprawiam ze swoja partnerka sex a cały czas myślę ze jestem prawiczkiem. Po prostu mój penis wygląda jak bym nadal był prawiczkiem. Znalazłem zdjęcia w internecie innych panów którzy są prawiczkami i ich penisy są takie same jak moje. Co mogę z tym zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem ze mialem przerwe w sexie rok czasu i ostatnim razem gdy sie kochalem z partnerka czulem bul na penisie i napletek mi nie zszedl do samego konca a przy oddawaniu moczu zauwazylem na gurnej stronie male pekniecie napletka !!! dodam ze po kilku dniach pekniecie napletka zagoilo sie !!! czym to jest spowodowane i co mam zrobic czekam na odpowiedz dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. mam 20 lat. niedługo zacznę współżyć z kobieta i mam pytanie. chodzi o To że mój boję się że będę odczuwać ból podczas stosunku. w pełnym wzwodzie napletek jest cały ściągnięty i niby jest wszystko ok.. nie ma problemów ze ściąganiem go jak i z seksem oralnym .. ale widzę że gdy jest w pełnym wzwodzie to wedzidelko jest mimo wszystko mocno napięte i jak ciągnę napletek mocno w dol to odczuwam lekki ból. dziewczyna jest dziewica więc pochwa będzie tym bardziej ciasna.. i martwi mnie to że mogę mieć problem z wprowadzeniem go do pochwy ( że może być taki ból..). proszę mi także powiedzieć jak wyglądają zabiegi związane z podcinaniem lub usuwaniem wedzidelka ? proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin~~15

Hmm ktoś by mógł może i mi pomóc mam 16 lat w lutym.. i mam że tak powiem za mało skóry gdy mi stoi.. ogólnie jeszcze nie współżyłem ale myśle że niedługo do tego dojdzie. gdy ssuwam z żołędzia skórkę.. boli strasznie , nie wiem dlaczego mam problemy z założeniem jej z powrotem na członka , boje się co moge zrobić z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×