Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrośnięcie napletka z żołędziem


Gość grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i problem. Mianowicie nie umiem ściągnąć napletka. Zrósł się tak jakby z członkiem. Taką cienką warstwą. Czy po stosunku to samo zejdzie? Czy można to samemu usunąć? Czy mogę mieć jakieś problemy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz z tym problemem udać się do urologa. Może uda się urologowi, jeśli jest to niewielki zrost z żołędziem członka odprowadzić na stałe napletek. Jednak bardzo w to wątpię, gdyż zapewne masz już w pełni wykształconą stulejkę. Nie pomoże tu stosunek seksualny. Wręcz przeciwnie może dojść do uszkodzenia napletka, zabliźnienia drobnych ran urazowych i dużego zwężenia ujścia napletka. W przypadku stulejki podstawowym sposobem leczenia w Twoim wieku jest operacja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej udaj sie do lekarza, jezeli masz to co ja(przyrosniety napletek do zoledzi+za krotkie wedzidelko) to zabieg nie jest bolesny, czuc jedynie uklucia przy narkozie, a pozniej juz nic :) po zabiegu przez pierwsze pare dni moze bolec ale tabletki przeciwbolowe daja rade Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem żołądz jest zrośnięty ze skórą w połowie nie jest a w drugiej tak próbowalem to zciągnąć podczas kompieli w gorącej wodzie ale sie niedalo gdy próbuje go zdjąć boli skóra dodam jeszcze że skórka do tego momentu schodzi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 19 lat i od dołu chyba mam zrośnięty napletek. Jest tak jak by połączony na dole z żołędziem lecz nie jestem pewien, ale z tego co czytałem na internecie to jest właśnie to. Podczas wzwodu gdy ściągam do końca skórę to odczuwam lekki ból. Proszę o informacje i z góry dziękuję. Czy w tej sytuacji wystarczy niebolesny zabieg oraz czy nie będzie żadnych blizn lub znamion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie napletka nie sprawia mi żadnego bólu, ale gdy już ściągnę do końca to widzę, że w niektórych miejscach napletek zrósł się w rowku. Czy jest to zły objaw, czy wszystko w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radosław

Mam pytanie czy jeżeli napletek jest w 100% zrośnięty z żołędziem (nie widać szyjki żołędzi oraz wędzidełka) jest możliwość operacyjnego usunięcia takiego *zniekształcenia* jeżeli tak to czy penis po takiej operacji będzie wyglądał naturalnie tak jak powinien? czy mogą wystąpić jakieś komplikacje w czasie zabiegu? ile wynosiłby potencjalny czas gojenia się po operacji? i jaki by był ewentualny koszt takiego zabiegu? Z góry dziękuje za odpowiedzi. / Radosław mam 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Komenius

Witam. Moj problem polega na tym iz po jednej stronie zoledzi napletek jest z nim chyba zrosniety . Co zrobic z tym fantem ? Oto zdjecie : http://www.imagic.pl/files/view/20207/DSC00628.JPG Dostalem porady, aby probowac oderwac ten napletek w cieplej wodzie. No i troszke sie udalo, czesc zeszla. Oto zdjecie : http://www.imagic.pl/files/view/20207/DSC00642.JPG Zaczerwienienia to miejsca , gdzie udalo sie odlepic napletek. Co zrobic aby caly napletek sie odlepil ? Z gory dzienx za pomoc *]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek

Elo mam 13 lat i mam zrosniety napletek z zoledziem i nie wiem co mam robic.Rodzice nie wiedza o tym ale wstydze im sie powiedziec. prosze o rade jak mam im to powiedziec albo cos ... z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam 15 lat i mam spory problem. Mam sklejony kawałek napletka z żołędzią. Co mam z tym zrobić ? Jest to na prawdę nie wielkie sklejenie (kiedyś było większe, ale od czasu do czasu powoli ściągałem podczas kąpieli skórkę i się trochę wyrobilo) Przesylam link do zdjęcia mojego żołędzia http://i25.tinypic.com/11hqg6s.jpg . Liczę na pomoc, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mam 16 lat. Chce się zapytać. Mam Sklejony Żołędz z Nalepkiem. Gdy przy kompieli ,bez problemu zejdzie mi nalepek do końca przy spoczynku i Erekcji.Ale Ciekawi mnie czy te Wędzidełko muci tam być?. Proszę o szczęrą odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Gdy zsunę skóę z napletka zchodzi dobrze, ale niżej pod tym całym rowkiem jest na całym obwodzie zrośnięta. Tzn. Pod napletkiem w rowku. To normalne? Gdzieś wyczytałem, że to normalna budowa i dopiero po obrzezaniu jest to odcinane. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 13 lat i lewa strona napletka schodzi doskonale ale prawa tak w połowie żołędzi sklejona jest taką skórką cienką ale przez to nie mogę ściągnąć napletka do rowka. doradźcie co mam robić. plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×