Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twardy i sztywny penis z wzwodem do góry


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i od zawsze miałem problem ze swoim członkiem, tzn. przy wzwodzie mój penis jest twardy, sztywny i zupełnie nie elastyczny. Nie mogę go *wyginać* ani ruszać nim na boki w dużym zakresie. Wzwód jest do góry na podbrzusze i powoduje ból. Ponadto zauważyłem, iż w dolnej części napletek jest zrośnięty z żołędziem. Takie przypadłości miałem odkąd tylko sięgam pamięcią. Nie mam pojęcia co to za choroba i co jest tego przyczyną. Czy da się to wyleczyć? I ile by to mogło kosztować? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 27 lat i też mam taki problem, tzn. mój penis jest sztywny i twardy przy wzwodzie, jeżeli ktoś wie co to za choroba (bo normalne raczej to nie jest), jak ją leczyc, do jakiego lekarza się udac to będę bardzo wdzięczny. Proszę o jakieś logiczne i rozsądne porady i odpowiedż. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W waszym przypadku nie jest potrzebny żaden lekarz, każdemu facetowi inaczej *staje*!!!! Wzwód do góry nie przeszkadza w uprawianiu seksu. Kilka pozycji jest kłopotliwych, ale te najbardziej popularne bez problemu można zrobić. Wiem bo sam mam taką przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wy nie macie problemy, powinniście się cieszyc ze tak wam staje, ja mam problemy bo nie chce mi stac tak jak powinien, nie dochodzi mi do pełnego wzwodu, czuje sie podniecony ale *NIE CHCE MI STANĄĆ*, Jak wiecie co zrobić naturalnie(bez zadnych tabletek i masci) żeby stał mi jak oszalaly to napiszcie. tylko powaznie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam, doktor marek belda urolog wroclaw tez mam problem ze wzwodem do gory i tam sie wybieram to naj lepszy specjalista. przypuszczam , ze to problem z chrzastka ktura urosla zbyt duza i bez zabiegu sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem od kilku dni zauważyłem, iż w dolnej części napletek jest zrośnięty z żołędziem. Troche sie boje bo wczesniej nic takiego nie zaopserwowałem dotego troche mnie boli gdy dotykam jego czubka . Moze mi ktos pomóc prosze o szybką odpowiedz z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki problem, a mianowicie że mój napletek jest zrośnięty z żołędziem i po osiagnięciu podniecenia żołędź nie chce wyjsc na wierzch tylko jest owiniety napletkiem i niewiem co robic, jesli mi ktos pomoze i mojemu małemu bede wdzieczny z góry dziekuje i prosze o porade */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest stulejka *-( 2 tygodnie temu mialem na to zabieg a mialem identycznie jak ty . proponuje Cisie zglosic do doktora Zakoscielnego w wawie. pelen profesionalizm szczegolnie w moim przypadku *)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imie Mateusz i mam 21 lat. Mam pewien problem moj penis jest tak sztywny ze moja dziewczyna (Anka 19 lat) nie może doprowadzić mnie do orgazmu. No wali i wali i nic .. nie moge zyc z tym problemem czuje ze jak wkoncu wytrysne to objetosc rzeki wzrosnie o 100 procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Hej. Ja mam 22 lata i moj staje sztywno ale w poziomie. Niektorym z was staje tak ze prawie dotyka brzucha. Moj jak staje to ma kat 90 stopni wzgledem calego ciala. Jak leze to stoi na bacznosc pionowo. Tak sztywno stoi ze maksymalnie moge go odchylic o okolo 45 stopni w kazda strone. Czyto jest normalne ze mi tak stoi czy nie? Prosze o szczera odpowiedz bo nie kazdy chce miec jakies problemy ze soba *) Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość To ja 15 lat

Ja  na dolnej części żołędzi mam taką linię która łączy mi skórkę z napletkiem.wcześniej miałem obok połączone ale to oddzieliłem własno ręcznie.Tą linię powinienem oderwać czy zostawić? Przez to mój penis nie może *stanąć* do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×