Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kulka pod skórą na dole penisa


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 15 lat i zauważyłem ze na dole penisa zrobiła mi się taka mała kuleczka pod skórą (koło albo nawet na żyłce) . Jest ona normalnego koloru tak jak penis. Nie boli mnie w ogóle ani nie swędzi po prostu jakby jej nie było. Lecz jak penis jest w wzwodzie ona się robi widoczna nawet. Nigdy tego nie miałem na pewno. A tu jakiś tydzień temu zauważyłem ją. Wstydzę się mówić tego innym i nikt nic nie wie i chciałbym żeby tak zostało. Czy to jest coś poważnego ? Czy po prostu nie dotykać tego i samo zniknie?? Proszę o odpowiedź!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno określić co to jest bez badania. Być może to po prostu krosta, niewielki odczyn zapalny skóry lub tkanki podskórnej. Powinien samoistnie ustąpić w przeciągu tygodnia do dwóch. Jeśli to się nie stanie trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i udać się do lekarza bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 3 odpowiedzi na to pytanie 1 to krosta tak jak podpowiedzial stapler nalezy ja wycisnac 2 ta cebulka* cebulki wlosów lonowych czasami sa duze na penisie a 3 to wrastajacy sie wlos masz 15 lat i jeszcze mozliwe ze nie wszystkie wlosy Ci wyrosly i jeden zamiast wyrastac do gory zakrecil sie i wrasta w cialo tez musisz delikatnie nakuc wzgrobienie i penseta wyciagnac wlos =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos podobnego pryszczopodnego. Nakluklem to igla, wyplynelo sporo krwi (i to ile) kila dni pozneij znow i tak w kolko. Badziewnie to wyglada i zniknac nie chce. Skora w tym miejscu jest zmieniona i twarda. Nie korzystam z prostytutek *) Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem. mam 20 lat i mam coś takiego zaraz nad penisem. dosłownie centymetr. nie boli ani nic. dziś się drapałem po tak zwanych jajkach :pp i zauważyłem że na worku też mam takie coś ale mniejsze ale jest. iść z tym do lekarza czy czekać na jakiś skutek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie wczoraj mi coś wyrosło pod skórą blisko prącia jak dotykam to boli, jest wielkości okrągłej dziesięcio groszówki taka kulka. Zaraz u nasady prącia po lewej stronie. Proszę odpowiedź co z tym zrobić czy to samo zejdzie czy to coś poważnego. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam 15 lat i mam takę kulkę (jest wymiarowa) pod skórą (jak by to określić w którym miejscu ) centralnie pod włosami łonowymi ,w miejscu w którym ( wyrósł członek ) nie wiedziałem jak to inaczej opisać wstydzę się powiedzieć o tym komuś proszę pomocy . boję się że to jakiś guz czy ktoś wie czy tak może być !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×