Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki pod moszną przy penisie


Gość Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 20 lat. Wyczuwam 3 małe guzki w okolicy nasady penisa, na jego dolnej powierzchni i lekko z boku od linii pośrodkowej ciała. Wyczuwalne są pod moszną, na rdzeniu prącia, dają się do pewnego stopnia przesuwać i unosić palcami. Wszystkie leżą w linii prostej, są twarde i niebolesne. Największy ma 2-3 mm, kolejny jest mniejszy, a ostatni ledwo wyczuwalny. Mam je już od kilku lat i przez ten czas nieznacznie się powiększyły. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzki jakie Pan opisuje są rzeczywiście niewielkie i raczej nie budzą niebezpiecznych podejrzeń. Trudno ocenić mi jakiego typu są te guzki nie badając Pana. Na pewno należy się z tego powodu skonsultować z chirurgiem lub urologiem. Mogą to być drobne tłuszczaki albo z uwagi na twardość włókniaki lub zaczopowane gruczoły łojowe. Zmiany te nie dają żadnych dolegliwości. Jednak należy udać się z tym problemem do chirurga bądź urologa, gdyż może on w przypadku podejrzeń zaproponować usunięcie chirurgiczne zmian z następowym badaniem histopatologicznym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 20 lat i pare dni temu wyskoczyl mi guzek wyczuwalny w mosznie.mam juz go kilka dni i powieksza sie i jest bolesny...bylem na wizycie u urologa ale nic wykryl stwierdzajac ze najprawdopodobniej jest to wlokniak..co dalej z tym robic?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Mam 13 lat i mam tak jak by, maluteńkie guzki nie bolesne, ale swędzą. Są widoczne tak lekko białe jest ich bardzo dużo z niektórych wyrosły maluteńkie włoski. Mają długość 1mm. Jesli ktos wie co to moe bz prosy o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 13 lat i mam niewielki jakby guzek na końcówce penisa i to nie pozwala mi swobodnie oddawać moczu. Jest to guzek dopiero zauważalny jeśli przesunę skurę z penisa do siebie i zostaje niewileki guzek. Bardzo proszę o szybką odpowiedź ponieważ jestem jeszcze młody i nie wiem co mam o tym myśleć i bardzo się tym przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma 23 lata z partnerka współzyje od roku niebyło nigdy zadnych problemow zostałem wyleczony 2/3 krotnie na swiad lecz niepomogło na moim penisie wyskoczyły 2 małe krostki ktore niesa uciążliwe lecz na mosznie wyskakuje mi twardy tak jakby guzek ktory swedzi bardzo mocno oraz w we włosach na penisie pojawiea sie po czym znika biore tabletki loratadyna galen oraz maść Cutivite juz przez dłuższy czas ktosty sa twarde i po dotknieciu strasznie wsedza na mosznie znikaja i pojawiaja sie sa juz dla mnie bardzo uciazliwe prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma 23 lata z partnerka współzyje od roku niebyło nigdy zadnych problemow zostałem wyleczony 2/3 krotnie na swiad lecz niepomogło na moim penisie wyskoczyły 2 małe krostki ktore niesa uciążliwe lecz na mosznie wyskakuje mi twardy tak jakby guzek ktory swedzi bardzo mocno oraz w we włosach na penisie pojawiea sie po czym znika biore tabletki loratadyna galen oraz maść Cutivite juz przez dłuższy czas ktosty sa twarde i po dotknieciu strasznie wsedza na mosznie znikaja i pojawiaja sie sa juz dla mnie bardzo uciazliwe prosze o pomoc Adus, przed chwilą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×