Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie najądrza


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 43 lata moje problemy mam od grudnia 2008 roku. W pracy jadąc samochodem zaczęło boleć mnie podbrzusze i lewe jądro.Zrobiłem sobie badanie moczu i poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu.Lekarz stwierdził że mam kamienie dał mi antybiotyk i wysłał na USG jamy brzusznej.Z usg nic nie wyszło.Po antybiotyku bule jakby ustały.W czerwcu 2009 roku znowu zaczęło boleć mnie podbrzusze i jądro.Zrobiłem sobie badania moczu.Z których wynikało że mam biało i bakterie.Lekarz internista skierował mnie do urologa.Urolog przepisał mi Cipronex i skierował na USG jamy brzusznej i jąder.W USG wyszło że mam zatłuszczoną wątrobę,a w USG jąder, lewe nadjądrze powiększone.Urolog podejrzewał nowotwór kazał zrobić markiery i przyjechać natychmiast do szpitala na biopsię i usunięcie jądra. Jak kazał tak zrobiłem.Udałem się z wynikami do szpitala.Markiery wyszły bardzo dobre.Po obejrzeniu wyników stwierdził że za miesiąc mam się zjawić na biopsię i wycięcie jądra. Stwierdziłem że pójdę do innego urologa na konsultacje. Lekarz zapytał się jakie leki brałem i przepisał mi jeszcze Diclofenac GSK.Stwierdził że nie ma nic niepokojącego tym bardziej że markiery wyszły dobrze.Mam za pół roku zrobić sobie USG jąder.Aktualnie jestem w trakie brania leku.Nic się nie zmienia cały czas mam powiększone najądrze i trochę czasami pobolewa.Sam nie wiem co mam robić? Której opinii się słuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×