Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długotrwałe bóle głowy


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata. Od 3 miesięcy mam silne, bóle głowy. W ciągu dnia czułem ból jakby uczucie ciepła z jednej strony głowy i przechodziły na druga.Kiedy kładłem się do łóżka w momencie przejścia z jawy do snu nagle czułem uderzenie jakby *prądu*.Pojawiało się to, kilka razy w nocy. Mieszkam w U.K. byłem tutaj już u 3 lekarzy. Pierwszy powiedział, że to zatoki i jadłem antybiotyk, który nic nie pomógł. W szpitali na urazówce lekarz stwierdził, że jestem zdrowy i tylko nazwał to *skupiskowym bólem głowy* i ponoć: *tak czasami mężczyźni w moim wieku mają*. Objawy tej choroby się zgadzały, czytałem o tym w internecie. Jednak nie dostałem żadnych lekarstw dalej to trwało. Chodziłem niewyspany i czułem się ciągle zmęczony, jakbym miał gorączkę. Kolejny lekarz stwierdził, że to migrena i przepisał tabletki SUMATRIPTAN 50mg. Jadłem te tabletki gdy poczułem ból oraz kiedy nie mogłem zasnąć. Wszystko ustało na ok 3 tygodnie i znowu powróciły te nocne bóle kiedy próbuje zasnąć. Wróciło zmęczenie w ciągu dnia. Zastanawiam się co to może być i co robić, ponieważ jest to bardzo męczące. Nie mogę skupić się w pracy. Ogólnie jestem zdrowym, silnym mężczyzną, nigdy nie chorowałem.Dziękuje za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek(virusxd)

Niestety doświadczam od ponad 3 miesięcy tego samego. Koszmar poprostu, a do specjalisty kolejki. Byłem 3 razy u lekarza pierwszego kontaktu, który najpierw zlekceważył objawy, za drugą wizytą skierował na badania krwi i za trzecim skierował do neurologa, a tam kolejka i weź tu człowieku kilka miesięcy żyj w bólu i pracuj normalnie. Leki przeciwbólowe nie działają. Przepisał mi również 2 jakieś leki, które wcale nie pomagają. Skoncentrować się nie można, już czasem mam napady depresji, że bym walił w ścianę nawet, aby tylko pozbyć się tego bólu, nie mówiąc już jak z tym trudno jest w społeczeństwie funkcjonować. Marcin, podziel się diagnozą jeśli można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ale od 2 tygodni nie wiem czy to dalej atualne ale ja mam 17 lat i jedyne co pomaga na jaies 30 min to palenie papierosów (wiem ze to nie jest dobry pomysl na dluzej ale jaos sobie daje rade). ja do tego mam jeszcze dziwne omamy wzrokowe i dziwne uczucie odretwienia. moze wie ktos co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu chorowałem na ciągłe boleści głowy. Własciwie to kładłem się z bólem i wstawałem z bólem. Trwało to na przestrzeni około 3 lat. Sam atak trwał kilka miesięcy bez przerwy. Odwiedziłem wielu lekarzy, wydałem mnóstwo kasy, zrobiłem dużo badań rezonans głowy, usg jamy brzusznej, krew i nawet gastroskopie. Pewnego razu skierowali mnie na prześwietlenie kręgosłupa. Wyszło ze mam jakiś mały defekt ale był. Lekarze przepisali mi Memotropil. Od tamtej pory mój problem nie istnieje. Chciałem się podzielić z Wami moimi doświadczeniami gdyż wiem, że to fatalna przypadłość z którą często ludzie nie mogą sobie poradzić. Byłem już nie raz zrezygnowany życiem, a miałem przed sobą całe życie gdyż na tamten czas miałem 25 lat. Od trzech lat przyjmuje w/w lek i czuje się super. Życzę powodzenia i przede wszystkim wytrwałości bo to jest najważniejsze. W razie pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przyczyna nie leży w głowie a gdzieś w organizmie bo miałem to samo jakiś czas temu. Odwiedziłem trochę więcej lekarzy niż ty i trochę więcej lekarstw zjadłem ale nauczyłem się, że nie było warto. Trafiłem przez czysty przypadek do lekarza który zajmuje się medycyną naturalną (powiedziałem sobie wtedy że to już moja ostatnia wizyta u jakiegokolwiek lekarza) no i on zaczął mnie leczyć akupunkturą, akupresurą i po 10 zabiegach polecił mi zakup rezonatora biofotonowego bo mój organizm od wewnątrz jest po prostu wyniszczony, nie wiadomo dlaczego( pozostałości po innych chorobach, stres , zmęczenie) i rzeczywiście, stosowałem ok 4 miesięcy i wszystko wróciło do normy, bóle ustały i okazało się że to po prostu był to objaw stanu zapalnego w organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×