Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w konkretnym miejscu jądra, powyżej niego jakaś kulka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio miewam duże problemy ze zdrowiem, boli mnie prawe jądro (nie umiem rozpoznac dokładnie gdzie, chyba częśc wewnętrzna tzn lewa strona prawego jądra) boli tylko wtedy gdy w danym miejscuje dotkne, źle usiąde itd ból można scharakteryzować jak chwilowe ostre kłucie aż do prawej strony brzucha, ogólnie jądro jest jakby ociężałe i mniejsze niz to lewe które też jest niżej położone, na mosznie widać kilka żył (nie wiem czy to normalne), w stanie erekcji moge wyczuć po prawej stronie w mosznie nad jądrem (nawet sporo) jakąś małą kulke która ogolnie nie boli, wizyte u urologa mam na wrzesien :/ nie widać żeby były jakies guzy na samym jądrze, choc boje sie go dotykać bo tak boli wtedy dziwnie, bez dotykania w tamto miejsce nic nie boli tylko ta ociężałość jest. ten ból jądra przy dotykaniu mam od dawna juz, ale sie nie przejmowałem nigdy, myslalem ze to normalne, kilkakrotnie dostałem piłką w jądra, czy jak usiadłem na rower zgniotłem sobie troche to jądro, ale to dawno temu (kilka lat), pobolało przestało bo przeciez dotykam tylko gdy sie myje... a teraz jeszcze pojawił sie ból przy oddaaniu moczu, ale boli chyba cewka moczowa na samym jej koniuszku tam gdzie jest żołądź, jakby go miało rozerwać (im szybciej sikam tym bardziej rozpiera) pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Ból podczas oddawania moczu może wynikać z zapalenia cewki moczowej. Ból jąder zaś z obecności żylaków powrózka nasiennego. Zapalenie cewki moczowej można leczyć u lekarza rodzinnego. Z resztą trzeba poczekać do wizyty u urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×