Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z twardością penisa


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z twardoscia penisa oraz gdy jest potrzeba to juz nie staje lub jest bardzo miekki mam 21 lat i znalazlem dziewczyne i niechce aby byla niezadowolona ze wspulzycia chcial bym sie dowiedziec co zrobic i jakie sa szanse aby penis funkcjonowal tak jak dawniej nasienie jest lecz brak twardosci gdy sie podniecam nie staje sie twardy i trwa to bardzo krotko .... czy jest na to jakies lekarstwo lub masc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W tej sprawie trzeba skonsultować się na początku bezpośrednio z urologiem. Urolog musi ocenić czy przyczyną problemu są zaburzenia morfologiczne penisa czy też czynnościowe o podłożu np. psychogennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie za bardzo sie stresujesz myślac o tym czy panna bedzie zadowolona czy nie. Wyluzuj i nie rób niczego na siłe. Nie zastanawiaj sie czy uda sie czy sie nie uda .NIech to bedzie spontaniczne a nie zaplanpwane z góry. Jestes młody wiec jesli nawet cos nie wyjdzie to mądra dziewczyna zrozumie i nie bedzie problemu a jak nie zrozumie to głupia jest i olej sukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem. Z tym że ja mam ten problem w momencie gdy mam zalożyć gumke. Zakładam chwile jest sztywny i jak wchodze do srodka to zaraz opada. Mialem stalą dziewczyne ale teraz raczej jest wiecej partnerek i problem sie powtarza, mam 20lat. Co z tym zrobić, mam isc do Lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem też problem ze wzwodem penisa ale wyczytałem na forum że na ten problem jest dobry żel penisizer namierzyłem sklep wktorym on jest i go zamowilem no i używam po prostu rewelacja panowie teraz mi staje jak siemasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zabiegu stulejki(w styczniu) zapewniano mnie ze bedzie wszystko jak najlepiej ,ale do dzis mam problem tego typu że mój penis nie jest twardy.Wzwód jest tylko chwilowy a nawet mniałem bardzo silne bóle głowy lewostronne po zblizeniu czy cos mozecie mi poradzic prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×