Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przepukliny pachwinowej jak długo trwa? jak długo goi się rana? blizna?


Gość Mrooffka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kotlet Schabowy z Frytkam.

Widze ze nie jestem sam w tej dupie..

Jutro sie klade do Szpitala, pojutrze zabieg, 3 dnia wyjscie.

Trenuje od okolo 8 lat, jakies 5 lata temu podczas używania prasy; (urzadzenie na nogi) poczulem lekkie zaszczypanie po L str. Zapomnialem o tym i od okolo roku jak zredukowalem tk.tłuszcz do 7%, przez cienka powloke skory zaczelo to wylazic. Przepuklina pachwinowa prosta dolnego pierscienia. Podobno mozna z tym zyc jezeli sie nie trenuje.

Dam znac jak poszlo pare dni po zabiegu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni temu przeszedłem zabieg przepukliny pachwinowej zabieg trwał 1.2h z znieczulenie w gregoslup od pasa w dół (bezbolesne 3 uklucia) pobyt w szpitalu 3 doby jestem na srodkach przeciwbolowych bo bez tego się nie da bo ból dokucza jak wstanę na nogi po przejściu do łazienki ból w okolicy rany(rana 11cm)bardzo szczypiacy czy jest to normalne i jak długo będzie to trwało jestem pracownikiem fizycznym po jakim czasie mogę pójść do spokojnie do pracy aby coś się nie stało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogólnie przepuklina zajmuje się doktor Krzysztof Sikora z Citymed-u na Wilanowie. To do niego trafiłem na starcie i to on zadecydował o moim zabiegu. Ponad 2 tygodnie temu miałem operację przepukliny pachwinowej z prawej strony. Teraz regeneruję się, bo za niebawem czeka mnie operacja drugiej strony- może za dwa miesiące a może i trochę później wszystko zależy od tego co powie mi mój chirurg. Bałem się, nie mogłem spać a wcale nie było tak źle. Męczy mnie jedynie ta bezczynność, bo przez 1 miesiąc nie mogę dźwigać nic co waży więcej niż 4 kg. Potem też nie od razu duże ciężary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×