Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Burczenie, przelewanie się w brzuchu i nadmierne gazy


Gość martyna

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, jak człowiek przejdzie całą kurację Debutiem kłopoty z jelitami całkowicie znikają. To jest dosłownie odzyskanie własnego ciała na nowo, bez biegunki i wzdęcia. Można jeść co się chce i nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham rumianek,ale niestety w moim przypadku dopiero ekstrakt ziołowy herbaya pomógł  to wszystko uspokoić. Na całe szczęście już mi się nic nie przelewa i znajomi dziwnie się na mnie nie patrzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debutir brałam dwa dni temu, kiedy pofolgowałam sobie na święta 🙂 Jelita szalały po wigilijnej kapustce, na całe szczęście mieliśmy ten lek w domu i mogłam w porę zareagować. Swoją drogą dostałam nauczkę na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cierpię rumianku. I bardzo nie chcę ciągle czegoś łykać. Dlatego jestem żywo zainteresowana nowinką, jaką jest antybąkowa bielizna. Czy jest tu ktoś, kto już ją wypróbował? Podobno neutralizuje zapach gazów. Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy jest skuteczna - bo wiem, gdzie ją kupić (w internecie bez trudu) i wiem mniej więcej, jak działa (bo przeczytałam - https://wiatrodyskretni.pl/majtki-na-baki-niezwykla-bielizna/), ale nie wiem najważniejszego: czy warto ją kupić i na ile rzeczywiście się sprawdza. Dziewczyny, pomóżcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mi się poprawiło po takim suplemencie herabya z karczochem. Nic mi się nie przelewa, nie bulgocze, nie mam wzdętego brzucha. W sumie tylko jedno opakowania a pięknie się wszystko wyciszyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko przeszło po leczeniu Debutirem. Nie mam ani przelewania, ani wzdęć ani skurczy jelit. Proponuję również bardzo mocno przyjrzeć się swojej diecie. W większości przypadków sami jesteśmy sobie winni a później szukamy pomocy u lekarzy. Dobra dieta to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 12:09, Gość Ossa napisał:

Mi wszystko przeszło po leczeniu Debutirem. Nie mam ani przelewania, ani wzdęć ani skurczy jelit. Proponuję również bardzo mocno przyjrzeć się swojej diecie. W większości przypadków sami jesteśmy sobie winni a później szukamy pomocy u lekarzy. Dobra dieta to podstawa.

Długo go brałaś ? Zastanawiam się czy samej nie kupić. Mam serdecznie dość bolących jelit. Serio, zawsze muszę uważać na to co jeść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa miesiące, prawie trzy. Ale miałam spore kłopoty ze swoimi jelitami. Do tej pory unikam niektórych produktów i staram się rozsądnie jeść. Leczenie było najlepszą decyzją jaką podjęłam. Dzięki temu nie mam nawrotów choroby i tego bólu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze producent Herbaya oraz Debutiru placi za wypisywane pozytywnych komentarzy 🙂 nie bierzcie tych glupot, na pewno nie na wlasna reke bo po prostu sobie zaszkodzicie.

 

idzcie do gastrologa, dietetyka i, uwaga, PSYCHIATRY/psychoterapeuty - bo to moze byc najczesciej sprawa stresu i nerwicy 🙂

jesli macie mozliwosc zrobcie testy wodorowo-metanowe na SIBO

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×