Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żyła na penisie


Gość Janusz F.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co prawda jest ten temat poruszony na stronie http://zapytaj.echirurgia.pl/pyt532.htm jednak chcialbym miec pewnosc. Od 2 tygodni wyskoczyła mi żyła na prąciu (nigdy wczesniej tego nie mialem) Nie sprawia mi bólu przy dotykaniu czy podczas wspólżycia, jednak powoduje pewien uraz psychiczny i opór wewnetrzny podczas stosunku. Czy to się samo wchłonie czy do końca bede tak mial. Szkoda ze formularz kontaktowy nie pozwala wysylac zdjecia, jednak umiescilem na stronie zdjecie swojego prącia, aby bardziej obrazowo *opisac* problem. http://zylanapenisie.republika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu na zdjęciu,moja propozycja:1.odpoczynek do współżycia,2.może to być grzybica/o ile jest to bolące lub pieczące miejsce/w tym przypadku można zastosować Clotrimazolum /w kremie/.Lecz 1 będzie wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedz, ogólnie rzecz ujmując, nie boli, nie piecze, nie swędzi, czyli jak rozumiem *wytężona praca* dała taki efekt i jest to jak najbardziej fizjologia ? OK zastosuje pkt. 1 choć będzie cieżko *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wystraszony

Witam, Parę dni temu na swoim penisie zauważyłem praktycznie identyczną zmianę podskórną. Przeszukałem pokaźną liczbę stron www, wątków na forach, aż trafiłem tutaj, zajrzałem na stronę ze zdjęciami zamieszczonymi przez Janusza F. i mogę stwierdzić, że wygląda to prawie identycznie jak moje zmiany. Czy autor wątku lub ktokolwiek może mi powiedzieć, co to jest? Niestety cierpię na całkiem ostrą hipochondrię, dlatego błagam - jeśli ktoś wie co to jest, niech napisze, bo mam już w głowie gotowe najgorsze scenariusze :/ pozdrawiam i bardzo czekam na odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wystraszony

Witam ponownie, W sumie trochę mi przykro, że nikt nie odpisał, nie starał się mnie uspokoić. Poradziłem sobie, poszedłem do urologa i okazało się, że to po prostu naczynko, które pękło i trochę się *rozlało*. 2 leki + maść i po sprawie. Z resztą w moim przypadku to nie będzie potrzebne, bo zgrubienie po prostu się wchłonęło i nie ma po nim śladu. A na koniec rada i zachęta dla wszystkich z problemami - wizyta u urologa NIE BOLI i nie jest ŻADNYM powodem do wstydu. Taki lekarz widział już tysiące członków, dla niego to normalka. Jeśli coś Cię niepokoi - po prostu idź do doktora. Proste. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja tzw *żyła* składa się jakby z kilku połączonych grudek, ale na zdjęciach widzę, że to jest to samo. Wyskoczyło mi to po seksie oralnym. Abstynencja pomoże? Kilka dni minęło i nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko macie lekarzy że wam chociaż pomogą, albo maść przepiszą... jak poszedłem do urologa w swojej miejscowości z takim problemem, tylko do tego miałem ogromny ból prawego jądra, nie mogłem siedzieć w szkole, nie mogłem sypiać, to usłyszałem najpierw *nie mam czasu na pierdoły...* a za drugim podejściem usłyszałem *symulujesz...* od tego czasu nie byłem u żadnego lekarza i nie pójdę nigdy więcej bo mam wstręt do takich ludzi którzy patrzą żeby tylko w łapę wziąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem ze temat jest baaardzo stary jednak zauważyłem od kilku dni identyczną zmianę na moim członku jak jest pokazana na fotkach, różnica w tym ze moja żyła ma ok 2cm. Proszę mi powiedzieć czy mogę zastosować maść lioton 1000 + abstynencja od seksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż od pewnego czasu na prąciu pojawiła się żyła a w zasadzie takie wybrzuszenie poszerzenie w 2 miejscach często jest to miejsce czerwone i średnica tego naczynia bardzo się zwiększa do około 5mm kiedy penis jest w zwodzie jest to naczynie prawie proste ale gdy penis się kurczy wtedy przypomina bo ja wiem takiego ślimaka albo fajkę tylko taką domkniętą w miejscu gdzie powinno być domknięcie żyłą wchodzi w głąb, Tak to wygląda już od dawna ale teraz pojawił się taki dyskomfort nie wiem za bardzo jak to opisać pieczenie ucisk czuję to bardziej gdy przytrzymuję mocz gdy go oddam mam ulgę na jakiś czas i jeszcze jedna sprawa gdy odczuwam te objawy to w nocy mam wzwód ustępujący najczęściej gdy oddam mocz. Pomaga mi lioton 1000 choć internista dał pirolam i wypisał skierowanie do urologa, wizytę mam dopiero za 1/2roku, pirolam musiałem zmyć bo myślałem że mi coś rozrywa :/. dodam tylko że lekarz powiedział że nic tam nie widzi tylko właśnie ta żyła mu się nie podobała stwierdził że raczej nie powinna nigdzie skręcać. Te zgrubienia na naczyniu nie odbiegają twardością od innych naczyń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×