Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone plamy na penisie


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. mam 14 lat. Ostatnio na weselu zaczął mnie swędzić penis. Nie wiadomo z jakich przyczyn. Gdy przyjechaliśmy do domu to poszedłem się wykąpać i oblukałem penisa i zobaczyłem że od woreczka do końca skórki ciągnie się taka czerwona plama. na woreczku jest plama a na penisie jest taki szeroki pasek, który się zwęża do samej góry. Przy samym końcu penisa jest cienki a potem w dół grubieje. Zaniepokoiło mnie to ponieważ w nocy gdy śpię to penis mnie strasznie swędzi a ja nie mam świadomości i raz na jakiś czas się przebudzę. Nie chcę martwić rodziców, więc napisałem tutaj. ps. Myje się regularnie tzn pod prysznicem. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na czerwone plamy na penisie pomogła maść szałwiowa. Kupiłem ją tanio na allegro: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6562764 pomogło mi już po 10 dniach stosowania, teraz stosuję 4 tydzień i jest coraz mniej plam i jest coraz lepiej :) polecam, bo tanio, a naprawdę pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1129922844_masc_szalwiowa_penis_rany_promocja_wys_0zl.html sprubuj masci szalwiowej wieksze opakowanie wystarcz na dluzej mojemu chlopakowi pomogla bo dostal uczulenia od plynu do plukania:P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doktor tomasz

to co opisujesz wygląda na raka.jestem lekarzem ginekologiem i myślę ze powinieneś zgłosić sie do lekarza bo może byc zapuźno i umrzesz w szkole na przykład na przerwie albo przy tablicy z nienacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×