Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę ściągnąć napletka mimo zabiegu


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i niemoge wogule sciagnac napletka mialem przecinana przez lekarza skurke aby móg regularnie naciagac i powiekszac napletek abym mógł sciagac napletek z penisa.lekarz powiedzial abym podczas kompania w cieplej wodzie sciagal napletek po troszeczku az sciagne caly bylo to pare lat tem i bylem malyi glupi i niesciagalem a teraz sciagam i czuje jak mi sie poszerza wiec niemusze isc na ponowny zabieg? moge sam stopniowo naciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,mianowicie jakieś 5 lat temu miałem zabieg gdyż miałem stulejke.zabieg się udał było ok. za jakiś czas nie wiem 2-3 tygodnie miałem kontrolę u lekarza,który powiedział ze wszystko jest ok i żebym w domu podczas kąpieli go naciągał. Tak robiłem i jakieś pół roku później sprawdzał to lekarz rodzinny(sam mi naciągał) i mówił że wszystko jest dobrze, ale teraz już mam 18 lat,mam dziewczynę,planuję z nią współżyć,ale bardzo się boję gdyż napletek nie schodzi do końca... chce też dodać że nie było żadnych problemów z sikaniem,nie było bólu tylko jak chce ściagnąć do końca to nie mogę:/ to jest normalne? moze głupio o tym mówić ale podczas masturbacji chyba wszystko jest ok,sperma przechodzi bez problemu........ proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz19:)

Siema:)Ja miałem zabieg wędzidełka i mój napletek w stanie spoczynku jest taki jakby spuchniety,nie mogę obciągnąć napletka gdyż czuje ból.Co mam robić?Chłopaki pomóżcie!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matka, Żona i Kochanka

*To normalne ze ci nie schodzi do konca gdy pierwszy raz wspolzyjesz to sie zmieni poniewaz twoj penis nie jest jeszcze uregulowany* Co za bzdura. Penis to nie radio żeby go *regulować*. Trzeba się chłopcy tam myć codziennie. Odsuwać napletek ile się da bez bólu i dokładnie obmywać żołędź - najlepiej przy użyciu żelu do higieny intymnej (jest łagodniejszy niż mydło które wysusza i podrażnia). Regularna higiena powinna doprowadzić do całkowitego odklejenia napletka - jest sklejony mastką którą trzeba wypłukiwać inaczej od nowa się sklei. Napletek powinien odkleić się całkowicie w wieku przedszkolnym-wczesnoszkolnym a nie przy *pierwszym razie*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kuba. Też kiedyś tak miałem. Wykonywałem specjalne ćwiczenia w domu żeby móc normalnie zdejmować napletek i się udało. Kilka tygodni ćwiczeń i napletek jest na tyle rozciągnięty, że schodzi sam podczas wzwodu i wszystko jest ok. Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie takich ćwiczeń bądź coś związane z tym tematem to odpiszę od razu bo mam maila w telefonie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×