Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jądro 3x większe od drugiego, wodniak jądra?


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Patryk i mam 15 lat. Moje prawe jądra jest jakieś 3x większe od lewego i podejrzewam wodniaka, ale z tego co czytałem o wodniaku to powinien mnie bolec brzuch. Tak nie jest. Normalnie sobie żyje z nim i w niczym mi nie przeszkadza, ale ewidentnie jest jakieś inne. Mam wrażenie że to jest jakby taka bańka czy coś w tym rodzaju. Miękkie to jest. Czy to może byc wodniak? Mam to ok. roku ,ale nie przejmowałem się tym. Ale czy to mogło mi zaszkodzic? A teraz druga sprawa. Czy istnieją w Warszawie i okolicach jakieś kliniki czy ew. Mogłbym pójśc do przychodni gdzie jestem zapisany na kontrole bez wiedzy rodziców? Nie wątpliwie jest to krępująca sytuacja i wolałbym o tym nie mówic póki to nie jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To może być wodniak powstały w wyniku przebytego zapalenia jądra. Jednak aby to potwierdzić musisz udać się do urologa. Dobrze, aby przy wizycie byli jednak rodzice, możesz być skierowany na zabieg usunięcia wodniaka i tu rodzice są konieczni do wyrażenia zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale chodzi mi o samą kontrole. Czy koniecznie muszą byc przy tym rodzice? Myslalem nad tym ,aby pójśc na takie badanie i w razie gdyby jednak coś było nie tak to ide do rodzica mówię o problemie i ide jeszcze raz na oficjalne badanie. Ale chyba zadziałam z tym po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×