Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis krzywy jak banan


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Moim bardzo wielkim problemem jest mój penis- wygląda on jak banan, jest zagięty w dół. Nie wiem co z tym zrobić. Czy da się go jakoś wyprostować? Jeśli chodzi o lekarza - to wstydzę się sam pójść a rodzicom też się wstydzę o tym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby stwierdzić czy jest to patologia czy też jeszcze norma anatomiczna trzeba dać się zbadać najlepiej przez urologa. Duże skrzywienie penisa, uniemożliwiające odbycie normalnych stosunków seksualnych wymaga leczenia operacyjnego. Dlatego musisz o tym problemie powiedzieć rodzicom i z nimi udać się do urologa na konsultację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z ojcem. Jeśli Ty masz krzywego, on prawdopodobnie też więc wytlumaczy Ci pewne kwestie. Wynika to z genetyki, choc nie koniecznie musi tak byc. Męska rozmowa z ojcem powinna pomóc, nie wstydz się. Przeciez tez byl nastolatkiem. Popros zeby poszedl z Toba do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość extremalny

Witam mam 14 lat i mam penisa w kształcie banana. Nie wiem co z tym robić. Nie wiem czy to normalnie i nie wiem czy to się naprawi samemu czy ... Chyba to wiek dorastania i po upływie jakiegoś czasu chyba będzie normalnie..**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak mocno jest skrzywiony i w jaką stronę, Ja mam obecnie 28lat 19cm skręt w lewo do góry, od 17 roku życia miałem 2 partnerki 1 8lat, 2 obecnie od roku, oby dwie nie narzekały na jakiś dyskomfort pierwsza jedynie nie chciała siadać na mnie tyłem bo coś ją bolało, obecna partnerka nie ma takich odczuć. Nie przejmujcie się jak skrzywienie jest bo to też dobrze możecie je połechtać tam gdzie inni *PROŚCI* nie połechtają :), a tak na serio jeżeli duże skrzywienie to koniecznie rozmowa z RODZICAMI A PÓŹNIEJ LEKARZ. Przyjemności. Pozdrawiam. P.S. Jedynie mi przeszkadza jak chce oddać mocz podczas wzwodu, hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychujerzynazeszczecina

mam 14 lat i penisa wykrzywionego do gory prawie jak banan! ma on gdzies okolo 16,5cm. jestem przystojny dziewczyny na mnie leca ale boje sie mojego penisa w przyszlosci pokazac. pomozcie prosze piszcie na emaila pstaszewski2@interia.pl. czytalem ze zeby wyprostowac trzeba go wyginac w przeciwna strone podczas trzepania. czy to prawda? wale se na oko gdzies 4-7 razy na tydzien. to przez walenie kapucyna tak sie skrzywil? prosze piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Problem

Mam 15 lat i też mam banana do góry i w lęwą stronę jak stoi, a jak zwisa to na bok i skóra tak do połowy żołędzia a walę tak 7-10 razy w tygodniu. Czy to od walenia? Jak można go wyprostować? Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!! Jestem żoną oraz matką 18 latka. Mój mąż w wieku 20 lat miał zabieg usunięcia stulejki. To nie boli. Po zabiegu po 7 dniach szwy się rozpuściły i penis wrócił do normy. Miał krzywego penisa w dół. Wędzidełko *ciągnęło* na tyle, że penis wyglądał jak banan. Sam zdecydował, że zgłosi się do urologa. Okazało się również, że mój syn ma skrzywionego penisa, jak jego tata. Powiedział mi o tym niedawno. Żałuję, że wcześniej o tym z nami nie porozmawiał. Martwił się tak długo...Wyjaśniłam synowi, że skrzywienie może mieć kilka przyczyn: stulejka, krótkie wędzidełko, choroba Peyroniego (patrz: Wikipedia). Syn nie chce iść do urologa nad czym ubolewam. Urolog pomoże. Pamiętajcie o tym, że wasi rodzice tez byli nastolatkami. Nie ma się czego wstydzić. Mówcie im o swoich wątpliwościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat i od zawsze mam takiego Bananka , bylem w stałym zwiazku , zawsze wstydzilem sie swojego penisa ale na tyle kochalem moja partnerke ze nie mialem problemow z rozebraniem sie przy niej , przyjeła go z usmiechem , stwierdzila ze jest duzy i to jej nie robi problemu ( 18 cm bananek) przy stosunku problem byl z wejsciem jak lezała na plecach , z doswiadczenia powiem pomaga podniesienie jednej nogi u partnerki wejscie a pozniej bez problemu mozna kontynuowac stosunek opuszczajac noge ,najłatwiejsza penetracja jest jak ona sb lezy a ty polozysz sie poziomo w stosunku do jej polozenia :) pozdrawiam nie bojcie sie jesli partnerka kocha to zaakceptuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo łatwo jest ocenić czy to wina wędzidełka czy też problem leży w genetyce . Wiem coś o tym */ Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości może napisać na maila : johnny1502@wp.pl . Postaram się pomóc bo sam wiem jak to jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×