Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kilkugodzinny ból prawego jądra przy podnieceniu seksualnym


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat i mam stwierdzone przez urologa żylaki powrózka nasiennego lewego jądra - nie odczuwam z nim żadnych dolegliwości. Natomiast występują u mnie bóle prawego jądra i podbrzusza przy podnieceniu seksualnym nie zakończonym wytryskiem. Bóle te trwają około 5 godzin i ustępują, jednak w tym czasie jestem totalnie wyłączony, tylko leżenie z nogami do góry mi pomaga przeczekać czas bolączki. Widziałem podobny problem u innego użytkownika tej strony i zapoznałem się z odpowiedzią doktora. Chciałbym jednak zapytać czy jest jakiś sposób, żeby temu zaradzić? Czy może mieć to jakiś związek z lewym jądrem (które nigdy nie boli w tej sytuacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jądra i prostata cały czas produkują spermę. Jeśli co 2-3 dni nie dochodzi do wytrysku lub też w przypadku nieefektywnego podniecenia (bez wytrysku) nasienie zalega w kanalikach, co może powodować dolegliwości bólowe. Dlatego, aby sobie ulżyć należy doprowadzać czasami do wytrysku. Jeśli jednak nie będzie się tego przez dłuższy czas robiło jądra powinny dostosować swoją produkcję do zapotrzebowania i bóle po pewnym czasie samoistnie powinny ustąpić. Najlepiej jednak to co się zaczęło kończyć wytryskiem i problem powinien się rozwiązać. Te bóle, które Pan opisuje nie mają nic wspólnego z żylakami powrózka nasiennego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat i mam pewien problem! od wczoraj boli mnie prawe jądro. Zaczęło się gdy wczoraj się podnieciłem ale nie doszło do wytrysku. czy ból może być spowodowany procesem dojrzewania ?? prosze o odpowiedz. P.S : nie mam jeszcze wytrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam podobny problem, tylko że u mnie czasem jest tak że boli mnie jądro nadal nawet po wytrysku i staje sie mieksze w porównaniu z drugim . Przewaznie jest to wtedy gdy dłuższy czas nie uprawiam seksu niestety ten ból przechodzi dopiero po tym jak sie przespie . Czy jest to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam czasami ten sam problem ale poczesci mozna go zniwelowac masturbacja przed wizyta dziewczyny i unikac jakich kolwiek obrazen jonder poczesci to pomaga lecz nie do konca ale zawsze ten bul jest troche miejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin13Lat

Witam. Mam 13 lat , i już drugi raz bardzo boli mnie prawe jądro. Pierwszy raz to było rano jak miałem iść do szkoły ale postanowiłem usnąć i jak się obudziłem to przeszło. Jednak to co dzieje się dzisiaj ze mną jest straszne! Bardzo boli mnie prawe jądro i jest takie jagby spuchnięte (takie duże) .. Jeśli jutro i po jutrze będzie boleć to ide albo do apteki albo do lekarza. Ale prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dochodzi u mnie do zblizenia z dziewczyna ale bez ostatecznego stosunku przy tym mega podnieceniu bez wytrysku po chwili zaczynaja mnie bolec jadra ten bol trwa nawet przez caly dzien i bola jadra i podbrzusze.Mam pytanie czy to normalne?bo strasznie naparzaja te jajca ratunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi że tą dolegliwość posiada większość mężczyzn... ahh te dziewczyny. Tylko zastanawia mnie to dlaczego nigdzie nie mówi się o tym oficjalnie, mnie bolą tak jądra i się powiększają że nie mogę tego ogarnąć, po przespanej nocy to przestaje, nie wyobrażam sobie masturbacji przed każdą randką, może są na to jakieś maści czy coś takiego. Miło by było usłyszeć odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo podobny problem, po dłuższej abstynencji seksualnej lub podnieceniu nie zakończonym wytryskiem strasznie boli mnie i puchnie prawe jądro i prawy nasieniowód oraz odczówam lekki ból podbrzusza, a w dodatku po zakończeniu oddawania moczu wypływa w pewnej choć małej ilości pewna gęsta i lepka wydzielina (sądze że jest to sperma bo wygląda i pachnie tak samo) czasmi ból przechodzi po przespanej nocy a czasami miewam tzw. *mokre sny* pomimo że mam 25 lat.... Chciałbym wiedzieć czy to coś poważnego i czy po prostu jest to normalne w moim wieku? Z góry dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Po wzmożonym podnieceniu seksualnym nie zakończonym wytryskiem również prześladuje mnie ból jąder i podbrzusza. Jednak po spędzeniu 3-4 godzin z dziewczyną (w wyniku czego dopada mnie ów ból), po powrocie do domu nie jestem w stanie doprowadzić do wzwodu i wytrysku w celu usunięcia przyczyny. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam taki problem ze po masturbacji i po wydaleniu spermy czasami (bo nie zawsze) boli mnie prawe jadro. Mysle ze jest to spowodowane uderzaniem worka mosznowego o posladki (jadra sa wtedy zwisajace). Gdy jadra sa takie jakby nabrzmiale, przylegle to nie ma mowy o bolu ( no chyba ze ktos sie nimi mocno bawi). jak przyslowie mowi . Z jajkami trzeba ostroznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też napier...... jak nie mam wytrysku a się podniecę trwa długo nawet do 5 godzin i jest masakra próbowałem się spuszczać z bólem i to tylko podbiegła ból . Za każdym razem trzeba się spuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 50 lat i jeśli nie wydalę spermy co 2 lub co 3 dni to boli mnie podbrzusze a po wydaleniu wszystko mija.Próbowałem rzadziej ale to jest jeszcze gorzej.Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam bo się okropnie męczę i proszę o radę co dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×