Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęknięty pogrubiały fałd


Gość marek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.mam 20 lat.miałem robiona koloskopie ,gastroskopie ,usg i takie tam bo lekko pobolewał mnie brzuch,nadbrzusze i podbrzusze a doo tego była krew w kale.po 3 dniowym pobycie porobili te badania i odziwo w jelitach nicnie było bo mi całe przejzeli na usg teznic bo wszystko w normalnych wymiarach .tylko w sciankach odbytu czy gdzies tam były 3 małe zarosniete blizny czy jakos tak i podobno stad ta krew.zoładek tez ok jak i dwunastnica tylko ze w jakims wpuscie był widoczny obrzekniety pogrubiały fałd .pobrali tego wycinki.potem przyszedł lekarz i powiedział ze tak to nic nie znalezli i ze na 99.9 % to nic takiego i jetem zdrowy.moje pytania brzmia- 1.po tej kolnoskopi mnie tak burczy w brzuchu i i niekiedy lekko pobolewa.ale to przed nia tez tak lekko pobolewało i mam gazy o i niekiedy mi sie odbije wiec od czego tojest? 2 . co to moze byc ten obrzekniety pogrubiały fałd? bo fałd to wiem ze jak zoładek pusty to sie robia fałdy w nim. czytamto to moze byc cos groznego skoro to biora do badania.znowu sie boje ze to jakis rak!!!!!! 3. co to moze byc według pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×