Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i podbrzusza


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni zauważyłem niewielki guzek nad lewym jądrem (ciężko go znaleźć, czasem nie mogę go wyczuć). Na początku ból był niewielki, prawie niewyczuwalny i rzadki, ale po tygodniu jądro zaczęło mnie boleć przy dotyku w niektórych miejscach, a ból promieniował czasem do podbrzusza. Ból jądra zazwyczaj objawiał się w nocy i przy wysiłku fizycznym. Oczywiście zaraz na początku, gdy zauważyłem guza udałem się do urologa, który podejrzewa, że mam skręcenie powrózka nasiennego, skierował mnie też do chirurga w innym mieście. Chirurg powiedział, że owszem wyczuł jakiś guz i powiedział to samo co urolog, że może to być skręcenie powrózka nasiennego, lub, że to jakieś zapalanie, ponieważ nagromadziło się za dużo spermy, która nie została wydalona z organizmu. Nie wiem czy mam teraz zgłosić się ponownie, ponieważ ból nie minął, a dodatkowo pod pępkiem z lewej strony wyczuwam jakby powiększoną żyłę (nie wiem tak naprawdę co to jest), która bardzo boli przy dotknięciu. Pojawiły się też bóle klatki piersiowej, ale myślę, że to ze stresu... Mam nadzieję, że coś mi Pan doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak kiedyś w nocy obudził mnie dziwny ból prawego jądra,kiedy je dotknąłem czułem bół,po czym na następny dzień już bół ustąpił.Po kilku miesiącach (dzień po 1 masturbacji) w pewnym momencie czuję ból prawego jądra,podbrzusza i tak jakby nasieniowodu prawego,ból ten pojawia się głównie gdy np.chodzę,poruszam się,gdy siadnę lub legnę po chwili przechodzi,jednak gdy wstanę dalej czuję ten ból,dopiero po dłuższym leżeniu lub siedzieniu po bólu nie ma śladu,co to może być??? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×