Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zrost napletka z penisem


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Mam 14 lat i pewien problem, otóż jak w temacie penis zrósł się z naplatkiem długą cienką nitką. Udaje mi się ściągną skórkę z żołędzia ale nie do końca otóż strona, która się zrosła nie schodzi do końca (kilka minimetrów). Boję się tego, że to się jeszcze bardziej zrośnie. Nie wiem co robić a rodzicą wstydzę się powiedzieć. Moje pytanie brzmi : Co mam robić, czy to normalne, czy to samo *puści*? Bo już nie wiem proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wypowiedzią mojego poprzednika i również proponuję wizytę u chirurga urologa, który na pewno zaproponuje zabieg obrzezania, który wpłynie na Ciebie, na cała Twoją psychikę bardzo korzystnie i poprawi Twój komfort natury erotycznej przenosząc w niepamięć dotychczasowe problemy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wtedy będzie jeszcze gorzej mojemu synkowi wg nie schodziła ciężko było mu zrobić nawet siku a ma 5lat poszłam do chirurga naciągneła kawałek przecieła masakrycznie to wyglądało piekło go przy oddawaniu moczu bardziej wrzeszczał niż u stomatologa no i bez znieczulenia a zaznaczam że byłam prywatnie ale to jeszcze nie koniec schodzi mu jakby z jednej połowy żołędzia a druga strona skurka zrośnięta nadal przy samum ujściu moczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .........

Witam mam 16 lat i mam stulejke. Gdy jestem w wannie i penis jest w stanie wspoczynku moge ściągnąć napletek ale nie do konca ponieważ jest on zrosniety z rzoledziem. Koło wedzidelka i na samym dole okolo 4-5 milimetrów. Prosze mi powiedziec czy to jest do wyleczenia domowymi sposobami jak nie to czy przy zabiegu strace cały napletek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat i następujący problem podczas kąpieli moge ściągnąć napletek ale nie dokonać ponieważ jest on zrosniety z rzoledziem. Zrosty są przy wędzidełkalu i na dole okolo 4-5 milimetrów ( tam rzoledz jest fioletywy) . Gdy penis stoi niemoge ściągnąć skury nawet 2 cm. I mam teraz *akie pytanie czy są nato jakieś domowe sposoby ponieważ niechce mówić otym ojcu. A no jesli nie ka domowych sposobów to czy operacja byla by poważna? I czy strace caly napletek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem taki skora w każdej sytuacji sciaga się z zołedzi ale poł skory sciąga się do samego końca a poł tak 2-3mm od samego dolu zołedzi zrosla lub skleila się z zołedziem co mam robic tylko nie żeby isc do jakiego kolwiek lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×