Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Częsta masturbacja a stan nasienia


Gość andrew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 21 lat, lekarz wykrył u mnie żylaki powrózka (średnie po lewej stronie , małe po prawej), zalecił mi wykonanie badania nasienia. mam pytanie: od 2 lat intensywnie się masturbuje ( ok 3 razy w tygodniu) czy to może mieć wpływ na wynik badania nasienia?? wydaje mi się że moja sperma jest gorsza niż dawniej (jest jej mniej i jest bardziej przeźroczysta), ale szczerze wydaje mi się ze ma to związek z częstą masturbacją a nie z żylakami które nie są zbyt wielkie.Chciałbym otrzymać wskazówkę: powiedzmy że wstrzymam się od masturbacji miesiąc (później oczywiście 5 dni przed badaniem ,,odświeżę nasienie*) czy ta abstynencja może poprawić jakość nasienia??poprzez pewną regeneracje dość absorbowanych jąder?? Pytam ponieważ być może operacja nie będzie konieczna o ty przesądzą wyniki nasiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak należy postąpić. Przez 5 dni wstrzymać się od wytrysków i zbadać sobie po tym okresie nasienie. Na jakość nasienia mogą mieć wpływ częste ejakulacje. W zależności od wyniku nasienia określi się dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakości po częstej masturbacji to nie wiem .. ale żylaki mogą mieć wpływ na jakość .... w przypadku żylaków jest konieczna operacja ponieważ nieusunięcie może doprowadzić do bezpłodności .... a domniemam chcesz mieć dzieci .... oczywiście jest konieczne badanie nasienia przed operacją bo może już twoje nasienie jest bardzo kiepskie...... Poza tym nie zwlekaj z tym ... im wcześniej to zoperujesz tym lepiej i nie opieraj się na opinii jednego lekarza. Bo np. w moim przypadku było tak że pseudo doktor stwierdził że nie mam jądra prawego .... przy czym na lewym miałem żylaki ... a prawe jest do tej pory zdrowe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja mam to samo masturbuję sie bardzo często i trż tak mam że na początku był niesamowity wytrysk ale bardzo to lubiałem do tego mometu mam to samo co spermy jest mało i taka jagby(woda) jak robie takjesli musisz się mastrubować rób to raz lub 2 razy na miesiąc wtedy spermy bedzie więcej ale uważ onieważ jadra mogą tego nie znieść podro*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Masturbaty

Ja też codziennie walę konia. Najbardziej do szału doprowadza mnie widok dziewczyn w obcislych legginsach lub  Oglądam je z okna. Wtedy od razu trzepię ile wlezie.  Często widzę seksowne laski na ulicy lub parku jak biegają.  Niestety jestem bardzo nieśmiały i zostaje mi tylko jazda na ręcznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×