Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie żylaków powrózka nasiennego


Gość festil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i od paru dni bolało mnie lewe jądro, z każdym dniem ból nasilał się. Chciałem sprawdzić czy z jądrem wszystko w porządku i wyczułem niewielki guzek na górnej części jądra. Udałem się do lekarza i dwóch chirurgów, ale powiedzieli, że jądro wygląda w porządku i nie ma powodu by operować. Jeden z nich powiedział żebym *opróżnił magazynek*, ale ból nie ustąpił. Ponadto teraz podczas chodzenia czuję dyskomfort i zauważyłem, że lewe jądro jest jakby położone niżej niż prawe. Czy mam zgłosić się do innego specjalisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc od ponad juz roku mam zylaki powrozka nassienego znaczy tak mi lekarz powiedzial z ok 5 msc temu ale wyglada to tak nieodczuwam zadnego dyskomfortu ale mam jakies zylki nie ma tego za duzo i nie odczuwam zadnego bolu lecz lewe jest wieksze od prawego tak z 0.5 cm *p ale przy zwodzie jest normalnie i gdy wstaje rano wyszstko jesr uregulowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem jakis czas temu u urologa bo kłuło mnie w jądrach. Skierował na USG bo podejrzewał zylaki. USG nic nie wykazało, objawy przeszły. Jednak od 3 dni znów mam to samo. Dodatkowo lewe jadro raz jest normalne, a raz mniejsze i m ietsze. Co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem miesiac temu u urologa, bo kłuło mnie w okolicach jadra lewego, potem prawego. Urolog powiedizał, ze moż eto żylaki i dał skierowanie na USG, na którym wszystko było OK* Po 2 dniach ból minął. Jednak 3 dni temu znów mnie zaczełó kłuć. Lewe jadro raz jest mniejsze i miękkie, a raz normalne. Jadro przy dotyku nie boli, ale najadrze jak lekko ścisnę to taki ostry ból jest przez chwilę. Moszna jest normalna, rano była tylko lekko pomraszczona. Czsami boli mnie też podbrzusze. Czego mogą to być objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×