Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały guzek na penisie


Gość 19-latek

Rekomendowane odpowiedzi

Parę miesięcy temu zaobserwowałem na moim penisie, w miejscu gdzie łączy się skóra z żołędziem, mały biały guzek (średnica ok 2 mm). Początkowo zignorowałem problem, gdyż mnie nic nie bolało. Jednak w ostatnich dniach ten guz się nieznacznie powiększył (średnica niecałe 3 mm) i przy dotykaniu mnie trochę boli. Widać go zarówno w zwodzie jak i w czasie spoczynku penisa. Ma on postać białego małego guzka. Dodam iż mam 19 lat. Co to może być? Jeżeli nie za wiele Pan może powiedzieć przez internet, to proszę mi powiedzieć gdzie mam się z tym udać, jakieś skierowania potrzebne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiadać na takie pytania bez bezpośredniego badania. Być może to jakiś zaczopowany gruczoł łojowy jakich jest bardzo dużo na skórze prącia. Jeśli ten guzek budzi Pana niepokój radzę w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartłomiej

Witam. Kilkanaście miesięcy temu zauważyłem biały guzek pod skórą, pod żołędziem. Nie jest twardy. Światło przenika przez niego tak jak przez skórę w innych miejscach na penisie. Wypełnia go zapewne jakaś przeźroczysta ciecz. Prawdopodobnie tłuszcz. Nie boli przy ściskaniu. Ma wielkość ok. 0,5 cm. Od czasu pojawienia się go, nie odczuwam żadnej zmiany. Żadnych zaburzeń. Co powinienem zrobić? Czy zignorować go? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może to tłuszczak? Czytając o tym nie przestrasz się że to łagodny nowotwór, bo raczej nie jest groźny i czasem można go zostawić. Natomiast bywa i tak, że może urosnąć do dużych rozmiarów. Najlepiej udać się do chirurga lub urologa, zrobić usg by mieć pewność co to za guzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich !!! Miałem guza (około 0.5 cm średnicy) mam 15 lat( w tym roku kończe 16)... Ja zrobiłem tak : Męczyłem ten guz wyciskająć.w końcu poleciała jakas przezroczysta ciecz a po mocnym nacisnięciu biała maz o konsystencji spermy .Następnie odkaziłem i wszystko wyglada Ok.Dodam też ze mój guz był jak by wypełniony żyłą a po nacisnięciu go żyła ta przechodziła na bok.Gdy wycisnełem ten guz żyła ktora sie w nim znajdowała poszła na swoje miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego cos bialego nie wiem czy to guz pamietam ze mialem tego juz od 10 rok zycia a teraz mam 22 chce tego usunac , nie wiem czy mam idz do urologa czy jak to wyglada ... ten biale cos nie sprawa bol ale trudno jest miesz stosunek z taki cos na penisa.. pomoc q.q http://i50.tinypic.com/r6y6f4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat. Pewien czas temu pod skórą na penisie pojawił się biały malutki guzek/krostka, nie wiem co to dokładnie może być http://sendfile.pl/116377/20141015_195959.jpg. Nie boli ani nie przeszkadza w niczym. Co to może być? Prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KubaZguba

Witam chciałbym się zwrócić o pomoc w sprawie białego guza pod skórą na penisie mam to od 12 roku życia teraz mam 16 lat i to już chyba czas coś z tym zrobić.. zdjęcie:https://imgur.com/a/1nSWQt9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×