Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Małe gruczołki pod skórne białe i twarde na mosznie


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 do 3 lat mam małe gruczołki pod skórne białe i twarde jest ich co prawda niewiele około 20 i w tym co mnie martwi jest jeden średniej wielkości ok 0.25cm i jeden 0.5 cm i dość wysoki tak samo biały i twardy co to jest i jak to wyleczyć? I jeszcze jedno pytanie jako chirurg podejmuje pan sie powiększenia penisa, bo bym był zainteresowany chciałbym go powiększyć jeżeli jest taka możliwość prosze jaki by był skutek powiększenia go czyli ile cm wiecej, skutki uboczne w razie czego i jaki koszt jest takiego zabiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany guzkowe na prąciu to zapewne zaczopowane gruczoły łojowe, których w tej okolicy jest bardzo dużo. Nie powinny one sprawiać żadnych kłopotów. Jeśli jednak Pana niepokoją radzę w tej sprawie wybrać się na konsultację do dermatologa. Ja jako chirurg ogólny nie zajmuję się powiększaniem penisów. Tym zajmują się urolodzy i to tylko niektórzy. Aby uzyskać więcej informacji najlepiej odwiedzić strony www.urologia.info.pl i www.penis.com.pl. Niestety jak każdy zabieg i ten ma skutki uboczne i do nich należą utrata erekcji i zniekształcenie prącia pooperacyjne. Efekty powiększania z reguły są niewielkie i zależą od metody. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×