Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana i lewej strony brzucha


Gość Misia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zmagam się z bólem kolana, miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy 3 razy, i założona blokadę Diprophos, która nic nie pomogła. Na RM wyszło zapalenie w okolicy wiezadla właściwego. A do tego ból w dolnej części brzucha po lewej stronie. Badanie USG brzucha, badania ginekologiczne nie wskazały żadnych zmian, jedynie w nerce tłuszczaka. Co może być przyczyną bólu w brzuchu, ból najbardziej się nasila podczas siadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama tez sie zawsze skarżyła takie dolegliwości po
aspirynie i wszystkich lekach zawierających czynne substancje ibuporfenu o działaniu przeciwbólowym strasznie wyniszcza to ogranizm świnśtwo !! mama cierpi  straszne na  bóle stawów ... chciałam jej pomóc .... po przeczytaniu wielu artykułów napisze  co  pomogło mamie  (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) mama trafiła dzieki moim poszukiawaniom  na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej jak dowiedział się o problemie przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwbólowych  zalecił   stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 10 % decarboxylated , MSM   i maść konopna Themrolka extra kupiłam w aptece  konopnej u nas w  Poznaniu dla mamy w  Konopnej Farmacji  na Ratajczaka  ale jak wszystko można zamówić teraz z sieci lub poszukajcie u siebie tych produktów   także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej mama była  tylko na tabletkach przeciwbólowych gdzie funkcjonować nie mogła normalnie z bólu brzucha teraz znowu cieszy się życiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×