Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek, krosty i czerwona linia


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i mam problem z moim penisem, jest on lekko skrzywiony w lewą stronę. Czy da się coś z tym zrobić? Także nie schodzi mi napletek podczas wzwodu, a gdy próbuje zdjąć napletek odczuwam opór, a nie chcę naciągać skóry na siłe, bo raczej z tego nic dobrego nie wyniknie. Mam dużo chrostek czy to coś poważnego, biegnie mi czerwona linia od góry do samego dołu znajduje sie ona pod penisem (proszę wybaczyć, ale nie wiem jak to określić), bardzo sie boje, nigdy nie byłem u lekarza w takich sprawach , myślałem, ze wszystko jest ok i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie skrzywienie penisa jest dość często spotykaną, naturalną sytuacją. Jeśli nie utrudnia życia seksualnego (bardzo duże skrzywienie) nie ma potrzeby leczenia tego, ani korygowania w jakikolwiek sposób. W przypadku trudności z ściągnięciem napletka z żołędzi może występować stulejka albo być może zbyt krótkie wędzidełko napletka. Taka sytuacja może już wymagać leczenia operacyjnego. Dlatego na pewno najlepiej w tej sprawie skonsultować się z urologiem oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu tego z rodzicami. Drobne krosty (poszerzone gruczoły łojowe) i ciemna pręga na spodzie penisa są naturalnym strukturami członka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deliriuum

Według mnie wszystko z tobą w porządku. Ta czerwona linia to normalne u faceta a z tym napletkiem to ja bym spróbował - wziął bym delikatnie ręką dobrze namydloną delikatnie próbował obciągnąć napletek. Według mnie to normalne ze jak przez tyle lat nie obciągałeś napletka to pewnie się zasklepił. Pewnie pod napletkiem jest sporo takiego naturalnego nawilżacza (zapomniałem nazwy) który zalega i trzeba po prostu dobrze umyć *pytę*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam! Mam 13 lat i bardzo się boje! A mianowicie! mój penis jak stanie ma rozmiar ok 8 cm i jest lekko przechylony w lewo ale to nic nie szkodzi podobno...Ale gdyy penis jest w stanie sppocynku to normalnie sciągam skóre z kapelusza i mam dotego takie biale hrosty i linie z gory na dół czerwoną i gdy sciągam skóre to od góry schodzi normalnie a od dołu tam gdzie jest talinia to zuje jak by bylo przyklejone czy cos takiego...bo tam boli... do lekaza nie pojde a rodzice nie cheteni o tym rozmawiają... Pomocy! zy mogę podzas kompania ciągle próbowac sciągać skóre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2014 o 22:11, Gość Trybson napisał:

Dziwne. Ja mam 14 lat i kiedy mi stanie ma jakieś 15,5cm. A co do czerwonej linii to normalne.

Wiesz zależy czy już przeszles dojrzewanie itp 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×