Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina pępkowa, jak szybko operacja?


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem u siebie male wypuklenie w okolicach pepka. Z tego co czytalem na forum jest to na pewno przepuklina. Mam to juz jakis czas. Czy szybko musze poddac sie operacji? Musze dodac, ze sporo cwicze, tzn biegam, silownia i robie duzo brzuszkow. Uwypuklenie mnie nie boli, ale nie wiem czy nadal powinnienem ćwiczyć, a tym bardziej robic brzuszki? Pierwszy raz zauwazylem to uwypuklenie po duzym wysilku fizycznym, ale nie bylo to zwiazane z silownia. 5 lat temu mialem operacje na przepukline pachwinowa, ale z tym nie mam problemow. Prosze o rade co robic. I gdzie najlepiej sie zoperowac, bo ja bym chetnie poszedl prywatnie do klinki. I jaki bylby koszt tego zabiegu? Jaka moglby Pan polecic klinike -bede wdzieczny( najlepiej w okolicach Lodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należy udać się na konsultację do chirurga celem potwierdzenia lub wykluczenia istnienia przepukliny pępkowe. Jeśli rzeczywiście to przepuklina pępkowa radzę ograniczyć się w ćwiczeniach obciążających nadmiernie mięśnie brzucha. Zabieg można wykonać w trybie planowym. Najlepiej w sprawie miejsca, gdzie można się zoperować zapytać się chirurga, który będzie Pana badał. Nie znam ośrodków medycznych w okolicach Łodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×