Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzezanie a ból i opuchnięcie po zabiegu


Gość Marcin Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

weitam jestem 7-my dzien po zabiegu jest super .stosuje sie do zalecen lekarza .zabieg mialem robiony tak zwany obrzezanie jeszcze tydzien i kontrola.zabieg mialem robiony pod calkowitym znieczulenim nic nie czułem,po zabiegu lekko szczypało trz godziny i to caly bol.po szesciu godzinach juz byłem w domu.jak ktos ma pytania to prosze na mejla pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolony

Dzis mija mi 11 dzien po zabiegu obrzezania calkowitego i juz jestem szczesliwy bo wszystko mi sie super goi. Ale mam dla was rade, lekarz powiedzial ze jezeli zastosuje sie do jego zalecen to wszystko bedzie ok. Zabronil czytac porad w internecie typu moczenie wacka w rumianku i innych wynalazkach. Wiec o wszystko pytajcie swoich lekarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 40 lat , obrzezanie całkowite, trochę boli ale daje rade, do tego jeszcze liszaj twardzinowy, cała skóra potraktowana była laserem, Wacek wygląda jakbym go wyciągnoł jakiemuś dobermanowi z ryja. Będzie dobrze. Na nocne zwody nie ma rady, ale przynajmniej wiem że mały działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 26 lat, jestem juz miesiac po zabiegu obrzezania. Zabieg mialem przeprowadzony prywatnie w przychodni, trwal jakies 45 minut. Ogolnie bylem bardzo spanikowany bardzo spiety. Wiecej paniki niz bólu, bolalo troche przy szyciu, po szyciu pani zalozyla opatrunek. powiedziala ze zabieg przeszedl bardzo dobrze. Wytlumaczyla mi ze na drugi dzien mam sciagnac opatrunek, myc malego 2 razy dziennie, w zadnym wypadku sie nie kapac w wannie, tylko krotki prysznic i od czasu do czasu wymoczyc w rumianku. Tak jak pani doktor mowila tak robilem, sciaglem ten opatrunek, troche krwi sie polalo, maly byl spuchniety, mi sie zrobilo slabo, na widok *fiutka* na dodatek zaladz byl tak wrazliwy gdy sie ocieral o gacie ze masakra, ale zacisnalem zeby. Najgorsze byly pierwsze 3 noce, praktycznie zero snu, przez wzwody. 4 noc juz elegancka a kolejne to juz wogole super. Przez pierwszy tydzien zoladz bardzo wrazlywy, po tygodniu juz bylo ok.po 3 tygodniach pojechalem do Pani doktor Obejrzala wyciagla mi 3 szwy. Powiedziala, ze wszystko pieknie wyglada. Panowie w moim przypadku najgorszy byl pierwszy tydzien, zaluje ze nie poszedlem na ten zabieg pare lat wstecz, strach mi nie pozwalal.Zabieg kosztowal 1150zl.Teraz maly wyglada bardzo mesko. chlopaki nie ma sie co bac to nie takie straszne ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×