Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gdy ściągam skórę z penisa czuje okropny ból


Gość darek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem...Mam 17 kat i gdy ściągam skurę z penisa (normalnie w stanie spoczynku bo nie wiem jak to nazwac) odczuwam ból i nie potrafię ściągnąć skury do końca... raz udało mi się ściągnąć skurę, ale w tedy mi sie naprężył(pot. stanął mi) i odczulem taki ból, ze az krew mi sie puscila z zołędzia... co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Antek Fachowiec

Witaj, jestem tu by pomoc. Miałem ten sam problem! Przeczytaj to, napewno ci pomoże. Po pierwsze NIC NA SILE!!! Po drugie, jeżeli udało ci się w jakiś sposób ściągnąć napletek to już jakiś plus, ale ta krew nie jest zadowalające! Co musisz robić? W czasie kompieli (w wannie) rób ćwiczenia, powoli, stopniowo ściągają napletek, nie do końca, z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Oczyszczaj ciepła woda rzaladź moczac go. Powoli powtarzam. U mnie to trwało kilka tygodni! Jak to ci się uda, zobacz na wedzidelko czy jest ono za krótkie i np napletek się odkłada za rzołęcziem i ściąga do lekko w dół to znaczy ze czeka cię wizyta u doktora urologa. I nie ma co się bać! 2 min operacja wedzidelko zostanie powiększone, miesiąc abstynecji i witaj zdrowy mezczyzno! Taka prawda:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×