Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rak piersi G3


Gość sara

Rekomendowane odpowiedzi

Co ze mną będzie?ile mi jeszcze zostało?w październiku zdiagnozowano raka G3 z przerzutem na węzeł chłonny 3 cm,po 7 chemiach AC i FAC kolejny przerzut na drugą pachę 2,5 cm,przerwano leczenie,zastosowano chemie w tabletkach + herceptyne ,mam hery +++,po pierwszej herci i chemii guzy się pozmniejszały,po drugiej wróciły do swojej wielkości + wymacałam dwa nowe w chorej piersi *( te w piersi są nie większe niż 1,5 cm.Mam jeszcze szanse na wyleczenie?podleczenie?jak długo będę żyła?wiem,że rokowania złe ale ile czasu mi jeszcze zostało???mam 41 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze mam pytane,dlaczego nie chcą mi amputować piersi skoro w niej są guzy?dlaczego trzeba zmniejszyć węzły chłonne? a co się stanie jeśli te węzły się nie zmniejszą?dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na tym się nie znam, bo nie jestem lekarzem, ale masz chyba tak zaawansowanego raka,że przy operacji i tak nie mogliby lekarze zachować doszczętności, operacja mogłaby pogorszyć stan bo do komórek rakowych, które by zostały- dostałoby się powietrze - co jeszcze bardziej przyśpiesza rozrost. Myślę,że u Ciebie wchodzą w rachubę lampy i chemia a dopiero potem operacja (ewentualnie) .Są przypadki,że ludzie są wyleczeni i z IV stadium,iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem temat , i szczerze mówiąc jestem ciekaw co tam z panią Sarą , jak się czuje , od ponad pół roku nie napisała wiadomości , jak z przebiegiem leczenia. Mam nadzieje że wszystko poszło dobrze. Przykro mi się zrobiło czytając ten temat dalej trzymam kciuki za panią i jestem dobrej myśli że jeszcze pani tutaj zaglądnie. Pozdrawiam gorąco !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×