Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły, piekący ból z lewej strony od roku


Gość Elżbieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elżbieta

Od roku boli mnie z lewej strony od tyłu pod żebrami, na wysokości pasa. Jest to ciągły ból, pulsujący, a przy tym bardzo często piekący, występujący w każdej pozycji. Najgorsze są noce, ponieważ nie mogę ułożyć się tak, aby spokojnie przespać całą noc. Nie pamiętam nocy przespanej od do. Wykonałam: - USG jamy brzusznej, w którym stwierdzono - torbiel nerki lewej 24x37 mm, oraz - wzdętą okrężnicę, poza tym żadnych zmian nie stwierdzono; - Kolonoskopię, w której stwierdzono uchyłki esicy. Lekarz I-go kontaktu powiedziała, że ból prawdopodobnie spowodowany jest zmianami kregosłupa (zwyrodnienia) i w moim przypadku musze ból zaakceptować. Musze zaznaczyć, że torbiel jest powiększona o połowę, w porównaniu z wykonanymi badaniami 3 lata temu, nie mam zaprać, pracę siedząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból raczej nie jest spowodowany występującą torbielą w nerce (jest ona jeszcze mała). Oczywiście dobrze by było jeszcze skonsultować się z urologiem. Opisywany ból rzeczywiście może być związany ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Trzeba by wykonać RTG odcinka piersiowego kręgosłupa, a być może także TK. O tym musi jednak zadecydować lekarz prowadzący. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×