Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji przepukliny pachwinowej sposobem Lichtensteina z siatką


Gość Elżbieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elżbieta

Miałam ostatnio operacje przepukliny pachwinowej prawostronnej sposobem Lichtensteina z wszczepieniem siatki polipropylenowe. Po 8 dniach zdjęto mi szwy i wszystko było w porządku, jednak za dwa dni zaczęłam odczuwać okropny ból w miejscu jak mi powiedział lekarz internista więzadła pachwinowego, ból był tak mocny że nie mogłam w zasadzie własnymi siłami podnieść nogi do góry (ale też nie każdy ruch sprawiał mi ten ból) lekarz przepisał mi czopki DICLOFENAC, które biorę już trzeci dzień jest zdecydowanie lepiej już nie mam tak ostrego bólu gdy lekastwo przestaje działać odczuwam ból w wymienionym miejscu jakbym miała porządny *zakwas* czy to jest normale i czy tylko *moja pachwina musi sie przyzwyczaić do nowej sytuacji*. Bardzo proszę o odpowieź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi napisać czy wszystko jest w porządku bez bezpośredniego badania. Jeśli jednak dolegliwości powoli ustępują, opanowuje się je doraźnymi lekami przeciwbólowymi myślę, że nic niepokojącego się nie dzieje tym bardziej, że okres pooperacyjny jeszcze jest wczesny. W razie wątpliwości trzeba skontaktować się z chirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×