Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przecięta moszna a przedwczasny wytrysk


Gość Aldona K

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aldona Kowalska

Jestesmy z mężem swieżo po ślubie, a nasze zycie seksualne mozna porownac do zera> Mąż kilka lat temu mial przecietą moszne , w wyniku czego teraz podczas stosunku (jesli tak to mozna nazwac) ma zbyt wczesny wytrysk zawsze bez orgazmu(wczesnej przed rozcięciem bylo wszystko ok. czerpal z seksu pelna satysfakcje, )., natomiast teraz z tego wzgledu, ze maz bardzo szybko konczy ja rowniez nie mam zadnej satysfakcji. Czy mozna taki przypadek leczyc? Bo nie wyobrazam sobie tego tak dalej! I mam jeszcze jedno pytanie. Czy przez to rozciecie maz bedzie mogl miecdzieci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi cokolwiek więcej pisać bez badania. Na pewno należy skonsultować się z urologiem, który zbada czy narządy płciowe są w należytym porządku. On zadecyduje o dalszym postępowaniu i być może dodatkowych badaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldona, takie sprawy to trzeba przed ślubem rozpoznawać i załatwiać, szczególnie, że nie masz 15 lat i nikt na siłę Ciebie za mąż nie wydawał. Pogadaj z mężem, bo najpewniej ściemnia, szczególnie, że do ślubu pewnie nic o swojej przypadłości nie wspominał. Przedwczesny wytrysk to wstydliwa sprawa dla mężczyzn, szczególnie w wieku ponadnastoletnim, więc pewnie się wstydzi i Tobie ściemnia, że to przez uraz sprzed lat, że wcześniej przez pół godziny dawał radę, a teraz po minucie kończy. Ty w to wierzysz? na słowo? czy może jest coś na potwierdzenie tego? Pogadaj z nim poważnie, wyślij na badania, przedwczesny wytrysk można leczyć, są na to sposoby. Jak nic to nie pomoże to zastanów się nad wszystkim poważnie, nie marnuj sobie życia. Samo nic do normy na pewno nie wróci. A co do płodności to jedna wizyta u lekarza, parę złotych na badania i sprawa jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×