Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Atak potwornego bólu pod prawym żebrem


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

7 tyg.po porodzie podczas karmienia piersią lekko mnie zakłuwało w brawym boku pod żebrami, wczoraj ten ból był tak silny, że ciężko mi było oddychać,jakby ktoś mi skrobał pod żebrem.Pojechałam na pogotowie, ale usg nic nie stwierdziło, wszystko podobno dobrze,wyrostek to nie jest bo boli tuż pod żebrami, ze strony ginekologicznej też ok.Dziś znów miałam taki silny atak, nie mogłam sie ruszyć ,nasila sie to właśnie wieczorem, bądz po wieczornym karmieniu prawą piersią, wziełam ibuprom, troche przeszło.Dziś byłam na badaniach moczu i krwi czekam na wynik, jednak prosze o jakąś porade bo bardzo niepokoją mnie te ataki, a w głowie myśli tylko o najgorszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dziś otrzymałam wyniki, są, jak to lekarz stwierdził dobre, nic nie ma niepokojącego i sam nie wie co mi jest,dał znów skierowanie na lambrie, a ja znów kolejną noc zwijałam sie z bólu.To nie jest taki ból jak np.głowy, po prostu okropnie zażyna mnie pod żebrem przy każdym ruchu,przy wdechu, coś okropnego i nawet nie wiem gdzie mam się udać z tym. Już nawet ketanol słabo pomaga. Bardzo prosze o jakąs rade bo zwariuje z niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Justyna tez mam identyczne bóle pod prawym żebrem ,mialam robione wyniki krwi i usg ,lekarz stwierdził że wszystko jest w należytam porządku....a mnie nadal pobolewa w tym prawym boku,jak biore leki p/bólowe jest ok jak tylko przestane ból powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ja również mam ból pod prawym żebrem a może piersią....rtg w normie a lekarka stwierdziła,że może to być ból z ukł. kostnego ??dała mi dicloratio na receptę i jak nie będzie poprawy to za 10 dni do kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×