Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis nastolatka


Gość Sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat( za 4 miesiące 16). Niepokoi mnie wielkosć mojego penisa. Gdy ,,leży** ma jakieś 9cm długości. Obwodu nie mierzyłem. Gdy jest w stanie wzwodu ma 13cm długości i 10cm obwodu. Dodam, że jestem niski :/ Jakie są szanse że urośnie jeszcze chociaż 2cm w długości i obwodzie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Szanse są duże, bo jeszcze nie osiągnąłeś wieku dojrzałego. Co do wielkości penisa wcale w Twoim przypadku nie jest mały. Poczytaj sobie na ten temat na stronie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam 13 lat moj penis nie ma ani spermy (chyba juzdochodze a nagle mnie cos kuje w penisie i nic ...) lekko owlosione jajka,,, podczas **zwisu** ma okolo 5,2 cm bez skorki bo juz mi zaczela normalnie chodzic i podczas zwodu okolo 10 Zle czy Dobrze isc do lekarze pzdr razerr11 sry za ortenie z polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat, a mój penis ma długość w stanie spoczynku 10 cm, a podczas erekcji aż 15 cm (w obwodzie około 14,5 cm). Czy jest możliwe, żeby te wymiary były wręcz za duże na taki wiek, czy po prostu z czasem nie będzie mi rósł tak szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zapytać o prawidłowy wzrost penisa, bo mój jest mały. Wielkość zwykła: 3-4cm Wielkość podczas wzwodu: 5,3 cm Co mam zrobić, aby mój penis był większy? Bardzo nie to martwi. Doradzicie coś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Penis rzeczywiście nie jest duży, ale raczej jeszcze nie stanowi patologii. Radzę o tym problemie poinformować rodziców i po wizycie u pediatry ewentualnie zastanowić się nad wizytą u endokrynologa dziecięcego. Takie niewielkie rozmiary prącia mogą być związane z niedoborem hormonów płciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mój penis jak stoi ma 6,3 cm,mam 12 lat,i teraz pytanie: jak domowym sposobem go powiększyć,chociaż o nawet 3 cm? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! na dodatek mam około 160 cm wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość italiano

A wcześniej miałeś okres wzmożonego wzrostu długości penisa i nagle przestał rosnąć? Jeśli nie to wszystko w porządku, a jeśli tak to odsyłam do przedostatniego postu Pana Chirurga Tomasza Stawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid384282101

Dzień dobry.Mam 13 lat (za 3 miesiące będę miał 14) i bardzo małego penisa.Ma on 2-3 cm w spoczynku i ok. 6 cm w wzwodzie.Jest taki od kąd pamiętam.Dodam jeszcze że niedawno zaczęły mi rosnąć włosy na nogach,rękach i na jądrach.Nie wiem co z tym zrobić proszę o jakąś radę co do tego (Nie chciałbym z tym iść do lekarze ba się wstydzę więc proszę o anonimową radę).Czy już taki będzie ? Proszę o szybką odpowiedź.Dziękuję. Pozdrawiam *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Problematyk

Witam. Mam 15 lat a mój penis wynosi podczas wzwodu około 7 cm. Nie mogę ściągnąć skóry z penisa, podczas masturbacji ( nie ściągam i nakladam skórę tylko dotykam penis od dołu na samym końcu) gdy już dojde Nie wylatuje sperma tylko jak substancja bezbarwna i jest tego około 10 kropel. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Poczytaj sobie na ten temat na stronach: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka http://www.homopedia.pl/wiki/Rozmiary_penisa http://www.eioba.pl/a/1zk2/rozmiary-penisa-czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×