Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis nastolatka


Gość Sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem nie wiem czy to normalne czy to coś zemną jest nie tak mam 17 lat i mam tak myślę ze mam jak na swój wiek małego penisa nie wiem może zbyt krótko dojrzewam proszę o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, jak się podniecę to schodzi mi skórka z napletka, ale zatrzymuje mi się troche za nim, i nie moge jej do końca zwinąć, jak nie stoi to mogę, o co chodzi ? i jak naciągam mocno, to boli mnie łączenie napletka ze skórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Mam 13 lat i mam małego penisa. Ok. 4 cm w spoczynku i 7 w zwodzie. W szkole chodze na basen i zawsze gdy dziewczyny sie na mnie patrzą to sie śmieją. Wyglądam jak bym w gaciach nic niemiał *( Bo tak wogóle na basenie mam gdzieś 2 cm, bo sie strasznie kurczy */ Prosze pomóżcie mi. Tylko prosił bym was, żebyście nie pisali, że wielkość jest nieważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 13Lat, chcę sie dowiedzieć czy mój penis nie jest zamały. Gdy Jest w stanie *spoczynku* ma ok. 5cm i moge zdejmować napletek a gdy jest w stanie wzwodu ma jakies 8cm i zanim zdejme napletek bardzo to boli prosze o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Cześć. Mam na imię Paweł 14 lat .jestem chudy i niski i mam problem z penisem. Jest bardzo mały w porównaniu do kolegów z mojej klasy. W spoczynku ma 5 cm a jak stanie tylko 8cm. nie mam włosów pod pachami i ja jądrach oraz nie mam spermy. Po ściągnięciu napletka **główka** jest sklejona ze skórą po lewej stronie. 1. Jakie mogą być powody tak małego penisa? 2. Jeśli nie mam spermy to oznacza że jestem bezpłodny? 3. Czy ta sklejona powłoka jest dla mnie groźna? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michaś

Dlaczego mój penis w stanie spoczynku ma tylko 3-4 cm, a normalnie w czasie wzwodu 14-15, jest to naprawde strasznie krepujące, bo moja cała klasa się kąpie po W-Fie, a ja w stanie spoczynku mam malutkiego i się boje, że będą się śmiać, Mam 14 lat. Są na to jakieś tableki, kremy ?? Ostatnio była reklama o braweranie ? pomaga on ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat odkąd pamiętam mam małe prącie. W czaje spoczynku ma ok 3,5cm, natomiast w czasie erekcji ok 5,5cm. Co mam zrobić? Niedługo kończę 17 lat. Mam owłosienie w miejscach intymnych, na twarzy oraz pod pachami. Przeszedłem już nawet mutacje głosu i nie wiem dlaczego nie chce mi rosnąć. Jakiś miesiąc temu miałem się iść do łózka z moją dziewczyną ale niestety nic z tego nie wyszło :( CZEKAM NA JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ ! ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam lat 14 i już od bardzo długiego czasu martwię się o mojego członka, bowiem wygląda jak penis 4 letniego chłopca a nie jak 14 letniego już prawie mężczyzny. Rozmiary członka to zaledwie 4 cm w spoczynku i 7 gdy stoi. Czytając inne pytania dotarło do mnie że mam stulejkę bardzo mnie to zmartwiło, ale czy stulejka ma coś do tego że mój penis jest cały w żyłach a moje jądra są małe ? W dodatku nie cieknie mi sperma. Proszę o jak najszybszą odpowiedź i potraktowanie mnie poważnie mimo wieku ponieważ jestem strasznie przybity myślą ze mogę nigdy nie mieć żony a tym bardzie wymarzonej córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 13 Lat Mój Penis W Spoczynku Ma 5Cm A W Wzwodzie 8-9Cm czy to moze jest jakas choroba przez którą penis jest mały czy poprostu wolno dojżewam ? mam 155Cm wzrostu . Prosze o odpowiedź . Z Góry Dziękuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 15 lat i mam *mały* problem. Odnośnie mojego penisa, iż jest poprostu maly. Jego rozmiary podczas spoczynku to: długosc 7cm , obwod 9, podczas wzwodu obwod 10 cm , długosc 12-13. Oczywiscie dane nie beda doskonale dokladne. Moim pytaniem nie jest czy mi jeszcze urosnie , bo mam nadzieje ze tak, tylko czy takimi rozmiarami uda mi sie zadowolic rówieśniczkę. Bo brzydki nie jestem i dziewczyny mysląc ze juz to robilem moze im sie zrobic chęć. A gdy zobacząc go nie wiem czy sie nie bedą smiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×