Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i krwawienie podczas oddawania stolca


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moim problemem ktory trwa juz dosyć dlugo jest ból i krwawienie podczas oddawania stolca (ból przypomina rozcinanie skóry,takie mam uczucie) czasem pojawia sie kilka kropelek krwi a czasem jest jej dosyć sporo ,nawet skrzepy krwi. okolo 2 miesiecy temu robiłam kolonoskopie bardzo dokładna i nic nie stwierdzono lekarz powiedzial ze to moze byc zapalenie zwieracza ale nic nie widział zeby bylo nie tak po badaniu, dostałam recepte na syrop który mial spowodowac aby stolec byl bardziej miękki pije juz drugą butelke a zmian nie ma zadnych.mam 23 lata i martwie sie bo niby wszystko jest ok (tak mówił lekarz) a ja jednak męcze sie z ta dolegliwością;( prosze o poradzenie mi co powinnam zrobic moze zmienić diete no juz sama nie wiem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest oceniać bez dokładnych badań.Jednak warto zmienić dietę na lekkostrawną i wprowadzić błonnik(np Colon C 2x dz. na pół godziny przed posiłkiem 1 łyżeczka na szklankę wody)Czy przeprowadzono gastroskopie jeśli nie jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za kolonoskopią nie mialam innego badania a gastroskopii sie boje strasznie*/ to juz w ostatecznosci zrobie ale chcialam sie jeszcze dowiedziec czy kolonoskopia to dokladne badanie które w 100% wyklucza nowotwór?, a tak jeszcze dopisze ze jadam nie regularnie czasami pierwszy posilek jem po 16 i mam prace siedzaca malo ruchu moze to tez byc przyczyna tego co sie dzieje?, poza tym nigdy nie mam bóli brzucha ani żoładka poprostu boli mnie w odbycie i ta krew sie zawsze pojawia, podczas załatwiania sie i jeszcze nawet do 10h po oddaniu stolca *( ciagle czuje ten ból w odbycie spróbuje z tym błonnikiem dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy robiono mi kolonoskopie wykluczono co kolwiek lekarz powiedzial ze zadnych zmian nie widzi i ze podejrzewa ze to zapalenie zwieracza ALE nawet tego niewidzi tylko wnioskuje z opisanych przeze mnie objawów , kolonoskopia pokazalaby hemoroidy i polipy itp a tu nic */ jak na złosc... bo przynajmniej wiedzialabym co mi jest a tak to zyje w niepewnosci obym tylko przez to nie umarła bo ta krew to nie bierze sie z nikąd*/a to mnie najbardziej przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu mam to samo, dotychczas nic z tym nie zrobiłem bo po kilku dniach zwyczajnie przechodziło, ostatnio już trwa trochę dłużej i wybieram się do lekarza w tym tygodniu. Jak będę wiedział więcej to napiszę Wam coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×