Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to cysta? ból jajnika


Gość betty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.Mam 18 lat,od paru miesięcy mam ból prawego jajnika,ale na początku ból występował raz w miesiącu i trwał max.2 dni ale od niedawna ból powtarza się bardzo często,prawie codziennie.oczywiście nie jest to jakiś straszny ból ale jednak no i do tego promieniuje mi do nogi.myślałam że może jest to wyrostek ale nie.i czy to może być cysta?czy może poprostu jakieś mam problemy z pęcherzykiem Graafa ale nie jest to cysta.Nie przytyłam,nie mam mdłości,żadnych innych objawów,jedynie ten ból.A może to coś po zapaleniu pęcherza?bo miałam jakiś czas temu.Trochę się boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja miałam taki sam przypadek tylko, że lewy jajnik. Nie bolało na początku wogóle, potem sporadycznie a od marca tak zaczęło boleć, że się ruszać nie mogłam. Okazało się, że mam torbiel na janiku ( 7 cm ). Jestem już dwa miesiące po laparoskopi i od razu lepiej się czuję, tyle tylko,że torbiel była tak duża, że musieli usunąć mi cały jajnik. Życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 8cm i zeszło w 14 dni. Lekarz mi wyleczył tabletkami i zapisał mi antykoncepcje (rigevidon) a teraz mam bol lewego jajnika (jakby kolka). Wiadmo co to mzoe byc?? denerwuje sie bo mam dopiero 18 lat i nie chce stracic jajnika, bo moja mama miala usuniety i ciezko jej bylo zajsc w ciaze i jestem jedynaczka :( Moze to byc torbiel lub polip?? dzisiaj wzielam ostatnia tabletke anty- i na dniach mam dostac okres wiec do lekarza poki co tez nie moge isc *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×