Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra i momentami pachwiny


Gość Krzysiek z Rybnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek z Rybnika

Około 2 tygodnie temu zaczęło mnie boleć prawe jądro. Po 2 dniach dość intensywnego bólu postanowiłem udać się do lekarza. Dostałem skierowanie do chirurga. Ten stwierdził, że wszystko jest raczej w porządku lecz na wszelki przypadek skierował mnie do szpitala. W samym szpitalu obserwacji dokonała pani urolog, która powiedziała, że prawe jądro jest lekko zaczerwienione i udałem się na USG. Dowiedziałem się, że wszystko jest w porządku. Na prawym jądrze utworzyła się jednak dwumilimetrowa torbiel. Nie wypisano mi żadnych leków, kazano tylko robić okłady, unikać pracy fizycznej, a za miesiąc udać się na kolejną kontrolę. Po dniu robieniu okładów (altacetem) ból o dziwo ustąpił. Po 1,5 tygodnia jednak wrócił. Teraz wydaje się nawet mocniejszy (momentami bardzo mocny) i promieniuje też w okolicach pachwiny. Wydaje mi się, że to prawe jądro stało się minimalnie mniejsze od lewego. Co teraz robić? Udać się do prywatnej kliniki? Po tym, co czytam różnych forum, ta sytuacja mnie naprawdę niepokoi i ciągle o tym myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trzeba udać się na proponowaną wizytę kontrolną. Jeśli termin jest odległy i ma Pan wątpliwości co do swoich objawów to można udać się na wizytę prywatną. Doraźnie stosować okłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×