Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból prawej nogi i ręki po 2 znieczuleniach podpajęczynówkowych


Gość Pawel lat 18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawel lat 18

Dzień dobry. 11.08.08 miałem wycinaną torbiel włosowatą w znieczuleniu podpajeczynówkowym. W wyniku nie gojącej się, ropiejącej rany po torbieli zaszyto mi ranę dnia 02.09.08 i włożona została gąbka gentamycynowa, taka 5x5. Operacja ta również przebiegała w znieczuleniu podpajeczynówkowym. Od 3 dni mam dziwne uczucie w prawej nodze jakbym przebiegł 300 metrów, noga jest jakby lekko cięższa, przeważnie odczuwam ją dopiero, gdy stoję albo siedzę. A od 2 dni czuję coś podobnego w prawej ręce, w ogóle teraz czuję jakby prawa strona mojego ciała łącznie z prawą stroną głowy była jakaś inna od lewej. Nie wiem co to jest na razie mi to nie dokucza, ale uczucie jest trochę dziwne. Dodam, że po drugim zabiegu zaraz po przywiezieniu mnie na sale zachciało mi sie pić i zacząłem wyciągać z dołu szafki 2 L cały sok (prawą ręką), był dosyć ciężki i wyciągałem go nie ruszając, tak jak lekarz kazał karku jeszcze, gdy trwało znieczulenie i miałem kroplówkę. Z góry dziękuję za odpowiedź Paweł lat 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to co obecnie Panu dolega kompletnie nie jest związane ze znieczuleniem podpajeczynówkowym (zbyt duży okres od znieczulenia do wystąpienia dolegliwości). Jeśli wystąpiłby u Pana zespół popunkcyjny doszłoby do tego zaraz po znieczuleniu, a nie dopiero po 10 dobach od ostatniego zabiegu. Gdyby objawy jakie Pan opisuje nie ustąpiły przez najbliższe 2-3 dni radziłbym skonsultować się z neurologiem, gdyż to co Pan opisuje może być związane z jakimiś zaburzeniami neurologicznymi o niejasnym pochodzeniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×