Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęcia, biegunka, żółty stolec, ból głowy, osłabienie


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Rafał - mam 19 lat. Napiszę tutaj pełny obraz sytuacji która zaczyna mnie martwić - Maj 21-22 ukąszenie kleszcza 22-25 bóle w klatce piersiowej które ustępują. Są to bóle przy oddychaniu - głębokim wdechu wydechu. Powiązane są one również z lekkim osłabieniem szczególnie 22 który przechodzi. Oraz z bólem głowy - również przeszedł Mniej więcej od tego dnia zaczynają się również problemy żołądkowe. Stolec staje się rzadki. Częste wzdęcia która zaczynają narastać. 30 zjedzenie bardzo niedopieczonej karkówki z grilla Stan na Czerwiec - od wtorku stolec jest żółty, towarzyszy temu lekka biegunka oraz silne wzdęcia. Niekiedy odczuwam również zawroty głowy. Dzisiaj sprawdzę temperaturę ponieważ wczoraj rozbolała mnie na nowo lekko głowa, zaś czoło było gorące *Co do kleszcza, byłem u pani doktor która stwierdziła że nic poważnego się nie dzieje. Zaleciła antybiotyk z którego po moich namowach zrezygnowała. *Ranka* zaczyna znikać, nie widać typowego śladu boreliozy. Z góry dziękuje za pomoc Z poważaniem, Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×