Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z erekcją chemioterapia


Gość stormak

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z erekcją chemioterapia Mam 24 lata, od momentu mojego pierwszego stosunku seksualnego w wieku 20 lat mam problemy z erekcją. W wieku 19 lat miałem nowotwór układu chłonnego w okolicach klatki piersiowej, aczkolwiek po leczeniu lekarz powiedział że zarówno ani choroba ani leki nie mają na to wpływu. Po pewnym czasie udałem się do urologa. Zrobiłem badania krwi na których wszystko wyszło poprawnie, dodatkowo po wykonaniu USG jąder urolog stwierdził że "mechanika" jest wporządku w związku z czym dał mi niebieskie tabletki i powiedział że "mam się nie denerować " i cieszyć życiem. Na początku te tabletki pomagały, i nawet zdarzało mi się uprawiać seks bez nich. Po około 1,5 roku problem się powtarza. Odkąd mam nową partnerkę z którą jestem mega szczęśliwy problem doszedł do takiego momentu że nie czuje totalnie żadnego napiecia seksualnego w moim ciele, pomimo tego że bardzo jej pożądam. Doslownie jakby kabel zasilający został przecięty i nie płynął prąd. Po zażyciu wiagry maxigra 100mg delikatnie mi staje, ale nie jestem w stanie odbyć stosunku sekualnego. Wątpie że mój problem dotyczy strefy psychicznej bo na codzień jestem wypoczęty, uprawiam sport, nie pije, mam silne poczucie swojej wartości, nie pale a na codzień jestem bardzo radosny, i nie mam większych problemów w życiu. Proszę o opinie bo nie sądze żeby problem leżał gdzieś w psychice a na to lekarze najczęściej zwalają diagnozę ze względu na młody wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze zrobiłeś, że od razu sięgnąłeś po tabletki zawierające w sobie sildenafil. Tabletki takie pomagaja, ale mają równiez swoje skutki uboczne:
ból głowy
problemy z ciśnieniem
i mogą uzależniac.Wiele osób odczuwa włąśnie ten mechanizm.
Probowałeś tabletek z L argininą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie sam mam podobny problem co autor, ale jeszcze niczego nie brałem. 28 lat na karku, wszystkie badania wychodzą w porządku ale problemy z erekcją sa. Nie próbowałem jednak żadnch tabletek jak do tej pory. Zastanawiałem się nad sildenafilem własnie. Widziałem te bez recepty ale chciałbym spróbować coś co zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te bez recepty nie działały to nikt by ich nie reklamowała jednak dział bardzo dobrze się rozwija i środki pomogły do tej pory wielu mężczyznom. Tak więc moim zdaniem jednakwarto jest spróbowac ich działania.Polecam dwa srodki: braveran, któy kupisz w aptece oraz cum on, który do zamowienia jest jedynie przez internet ale zawiera barrdzo dużą dawke L argininy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cum on i to zdecydowanie. A dlatego, że brałem ta dwa srodki i moim zdaniem cum on ma o wiele lepszy wpływ na erekcję. Zreszta wystarczy popatrzec na skład.Często jest również polecany przez lekarzy jako pierwszy środek przed viagrą. Szkoda, że autorowi od razu lekarz zaproponował z grubej rury viagrę zamiast jakichs tabletek bez recepty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×