Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Californian

Czy ktoś brał tabletki Penilarge

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Californian

Czy ktoś może brał tabletki penilarge? Zacząłem kurację i chcę wiedzieć kiedy spodziewać się efektów.Jak na razie biorę tabletki kilka dni.
I jakie powiekszenie widzieliście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość torto

Pierwsze efekty będą mniej więcej po miesiącu albo dwóch ale to zależy od osoby bo u jednej są szybciej, u drugiej wolniej. U mnie po 4 miesiącach brania było powiększenie 3 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siento

U mnie 2 cm, ale brałem 3 miesiące.
Nie takie duże ale jestem zadowolony w sumie bo wcześniej brałem inne tabletki i efekt był bardzo mierny. Tutaj przynajmniej widać że jest jakieś działanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ned

A jak jest z trwałością efektu tabletek? Czy przypadkiem członek nie powróci do poprzedniej wielkości jak przestaje się je brać? U mnie tak było z pompką. Zauwazyłem lekkie powiekszenie członka jak regularnie uzywałem pompki, potem jednak przestałem i członek wrócił do poprzedniej wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moczarski

nono . brałem pól roku i jakos efektow zadnych nie zauwazyłem procz lepszej potencji,nie daj sie nabrac na te swietne tabletki elo !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.