Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe kulki na penisie


Gość dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mam taki problem na penisie mam jakies biale golki i na skorze zaslaniajanej kapturek i pod kapturkiem a i jest jeszcze pod kapturkiem jakas wysypka one nie bola ani nic bylem u lekarza i lekarka powiedziala ze samo bedzie schodzic a tutaj ich coraz wiecej, przeczytalem w internecie ze sa ich dwa rodzaje jednymi nie trzeba sie przejmowac a drugie trzeba operacyjnie usunac. jak moze sie tego pozbyc?? mam 19 lat i czesto wspolzyje ze swoja dziewczyna i mi troche wstyd choc ona o nich wie ( uzywamy prezerwatyw) lecz czasami robimy to bez i ona sie nie zarazila. prosze o szybka odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne zaczopowane gruczoły łojowe, których jest bardzo dużo na skórze prącia (taki normalny wygląd penisa). Jeśli to Ci bardzo przeszkadza skonsultuj się jeszcze w tej sprawie z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarka rodzinna kazala mi moczyc go w jakims wywarze z kory jakiegos drzewa robilem to i nic w niczym mi to nie przeszkadza procz tego ze w wygladzie choc dzisiaj przez przypadek jedna gulke przerwalem to nie bylo tam ropy ani nic w tym stylu tylko krew leciala i to nawet mocno a mozna to jakos przyspieszyc zeby zniknely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonCorleone

hmmm.... dziwne, dużo ludzi o tym pisze, lecz nikt nie chce wystawić diagnozy oraz sposobów leczenia tego schorzenia, ja mam ten sam problem i powiem, że także ciężko mi się tego pozbyć, m.in. z tego powodu zerwałem z dziewczyną :( ponieważ obawiałem się najgorszego, jednak to nic takiego co miało by zagrażać na życiu płciowym *( sam nie wiem co robić, może... operacja :O tego chciałbym uniknąć, tak samo próbuję leczyć się sposobem domowym, ale jak do tej pory kiepsko... żadnych pozytywów. Aż wstyd dać do buzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie co większość, lekarz stwierdził że samo zejdzie, po dłuższym czasie nie schodziło to zalecił mi 9 razy dziennie, przetrzymywać go w ciepłej wodzię (tak aby lekko parzyła) i powiem że po tygodniu zaczeły znikać. Ponad połowa z nich znikneła. Po 3 tygodniach już były ich niewiele. Sądze że jeszcze z 2 tygodnie i pozbędę się ich na stałe :) Mam nadzieje że wam się przyda sposób leczenia który dał mi lekarz pierwszego kontaktu, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam 14lat i mam te gruczoly lojowe. zauwazylem je niedawno. Pod kapturkiem mam rowniez cos bialego wielkosci 1/6 kulki pieprzu. mam to od kiedy pamietam. nie jest tego duzo ale mam pytanie czy to moze cos zrobic, czy to jest normalne u czesci mezczyzn? z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zwykly szary czlowiek

mam 27 lat i mam to odkad pamiętam, te gulki na fiucie to sa prosaki, na jajach zaczopowane mieszki włosowe i grudki perliste pod napletem, (wygooglujcie sobie) caly komplet gratis a jeszcze na dodatek tego sie nie leczy - nie ma na to lekarstw, trzeba z tym życ mimo fatalnej kondycji psychicznej - przegrane życie, do tego pryszcze od 10 lat a po nich blizny na pysku i plecach, kilogramy zezartych antybiotykow z grupy tetracyklin zapisywanych przez dziesiatki konowalow nazywajacych sie dermatologami - wynika z tego ze jest to jakaś infekcja organizmu, jakas bakteria na skórze ktorej nie mozna wykryc albo lekarze olewaja problem, Dodam jeszcze ze caly czas mialem dziewczyne odkad pamietam no ale pewien dyskomfort istnieje - po prostu szpeci to czlowieka jak krzywy nos czy piegi i rude wlosy innych, niestety nie kazdy rodzi się z gladka skórą :( Trzeba z tym żyć i sie męczyć jak ktoś trędowaty lub uzbierać w dorosłym życiu na operacje plastyczne ale zawsze istnieje ryzyko nawrotu przerzutów to świnstwo tkwi w organiźmie a to co widzicie na zewnątrz to tylko efetky wewnetrznych nieznanych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zwykly szary czlowiek

aaa i jeszcze mam ta krostki pod oczmi i na górnej wardze, jak pisalem caly czas mam dziewczynę i nie jest to zaraźliwe, nawet moja dawna dziewczyna urodzila zdrowe dziecko z innym facetem wiec dylemat moralny rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MICHAŁTIGER

mam 18 lat. tez mam taki sam problem ale jak jeden z kolegow pisze wam ze mozna to mozna scisnac i wydobedzie sie biała substancja cos takiego jak z trądziku... sam tak robie ... polecem czesciej myc parówe to pomaga w duzym stopniu ( bylem u lekarza i mowil mi w tym przypadku zeby nie współzyc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berni04387

mam 14 mam też takie dziwne białe brudki nie wiem co znimi zrobić czytałem że w okresie dojrzewania tak jest ale to takie kurde wkurzające.prosze was o pomoc niechce chodzić do lekarza z tym .......kolega coś muwił o siedzeniu w gorącej wodzie i co dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 22 lata. Dokładnie mam taki sam problem.... Mnie to nie boli to. Chodzi o komfort!. Można się z tym kochać. Nic się nie dzieje.... Zobaczymy czy ta gorąca woda coś da... Myślałem, że to jakieś straszny syf... Mam nadzieje, że kuracja pomoże... Jak znacie jakieś inne metody to piszcie.... Sami wiecie jak to jest jak będziemy się kochać :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem tak,na poczatku kiedy to zobaczylem bylem w panice,nie chcialem isc do lekarza,wiadomo,gowniarz bylem i sie wsytdzilem,teraz kiedy mam 19 lat wszedlem na to forum z ciekawosci.moj problem rozwiazalem sam w 80%.Otoz biale kuleczki mozna wycisnac,sa twarde,nie sprawiaja bolu,ale przy wyciskaniu troszke boli.Wyciskalem te najwieksze az krew sie pojawiala.i nie mam ich,nie ma po tym zadnych blizn,smarujcie po wyciskaniu jakimis masciami(polecam tribiotic).probowalem tez innej metody wczesniej....probowalem zetrzec ze skorki nizej,pod zoledziem pumeksem.bolesne,aczkolwiek nie zdzieralem mocno. Teraz nie mam blizn,ale troszke krost zostalo,jednak sa niewidoczne a w porownaniu z tym ile bylo ich na poczatku i jakiej wielkosci jestem zadowolony.wiec problem mam z glowy,czego i Wam zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem a mianowicie kolo żołędzia bardziej pod nim i na napletku pojawiły mi się białe krostki przypominające trądzik nie wiem co to jest. Nie jest to bolesne ani nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.Bardzo proszę o pomoc.Najlepiej np, napisać jak mam to wyleczyć jakie leki kupić lub maść co kol wiek proszę. i Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ SŁUCHAJCIE!!! Ja też to miałem i jeszcze trochę mam, ale to nic złego! :D poszedłem do apteki i kupiłem MAŚĆ SZAŁWIOWĄ i smaruje pod napletkiem wieczorem przed snem i zaciągam napletek i rano myje wszystko i znów smaruje i tak codziennie od 2 tygodni robie i zeszło ich już dużo :) Kupujcie Maść Szałwiową Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×