Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Białe zmiany skórne na napletku przy napięciu skóry


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę, ponieważ od kilku tygodni mam niepokojący mnie problem z penisem. Otóż na napletku, w momencie napięcia skóry pojawiają się białe plamy. Nie bolą, nie swędzą, nie pieką, ale są. Dodatkowo na wędzidełku pojawiła się mała, biała krosta - nie utrudniająca życia, jednak powodująca niepokój. Co to może być, jak to leczyć i do jakiego lekarza (o jakiej specjalności) mogę się z tym zgłosić? Od razu pragnę zaznaczyć, że wykluczam chorobę weneryczną. Czy do lekarza o interesującej mnie specjalności mogę zgłosić się bezpośrednio, z pominięciem lekarza rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Możliwe, że te białe plamki, krosty to zwykłe, zaczopowane gruczoły łojowe, których w tej okolicy jest bardzo dużo. Aby dokładnie przekonać się co to jest należałoby skonsultować się najlepiej z dermatologiem. Do dermatologa nie jest wymagane skierowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem , po stosunku z kobieta mam straszne bóle jader i jakies ropiejace chrosty . problem jest w tym że znikaja i powracaja np po 3mies a jak pojawiaja sie te chrosty ból jest straszny co to jest??? muj nr tel788634933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno najlepiej udać się w tej sprawie do dermatologa. Bez bezpośredniego badania tych zmian trudno określić czym one są. Być może to okresowo zakażone gruczoły łojowe bakteryjnie lub nawracająca grzybica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem na zolendziu jak i w okolicach jego pojawiły mi się białe plamki tak samo nie swędzą mam je już dłuższy czas dermatolog kazal mi brać maść vratizolin ale to nic nie pomaga a już lecze to schorzenie długi czas jak można się tego pozbyć albo co robię zle ze je mam ???pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×