Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwnie białe plamki na napletku


Gość Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik

Witam, od dłuższego czasu mam na końcu napletka takie dziwne, białe plamki (patrząc dokłądniej nie są białe, tylko w kolorze skóry), które wyglądają jak małe guzki; kiedy się je ściśnie można wyczuć coś jakby piasek w nich był. Nic mnie nie swędzi, nie boli, nie piecze... Ale one jednak są. Są białe i ułożone tak jakby w *stadach* :( Raczej nie jest to kiła, ponieważ jestem prawiczkiem a poza tym nigdy nie byłem przez nikogo gwałcony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PIOTRUŚŚ

No kurcze...Też to mam...to są plemniki... podobne do spermy....jak walisz konia to Ci zostają resztki spermy i tak jest...idź zwal konia w wannie i na ,,gołego** penisa daj wodę jako ,,umycie go** u mnie one jak wale konia biegną za skórką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam cos takiego..najpierw wyskoczyla mi jedna plamka taka biała mala a teraz juz mam ich około 10.. nie boli nie swedzi nic...próbowalem to zdrapac ale boli :/ nie chce ryzykowac..co mam robic.. ? z czego to sie zrobiło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie białe krostki na dolnej części penisa,tez mnie nie swędzą ani nie bolą,ale też mam taką troszke dużą krostke przypominającą stan zapalny,jak próbuje ją wycisnąć to troche boli,co mam robić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się ja też to mam. Białe plamki na napletku i *grzybku*. Jestem prawiczkiem wiec drogą płciowa sie nie zarazilem niczym. Nie swedzi mnie, nie boli, nie piecze są tylko te plamki i zaczerwienione miesjce gdzie one są. Nie wiem co mam robić, pomożcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek

Nie ktore rzeczy ktore tu opisujecie to moze byc mastka ! Musicie porzadnie myc napletek penisa. ale gdybyscie nie byli pewni czy to mastka czy jakis inny syf to objawami sa lekiie swedzenie i smrod zdechlych ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe kropki biale. Jest ich dość sporo na koncu napletka. Pojawia mi się takie cos ze mam po czesci napletek w czym białym i w ogóle cuchnie jakąs zdechłą rybą czy cos. Nie swędzi ani nic. U lekarza nie byłem. W ogóle mi to nie przeszkadzają te kropki ale chciałbym sie dowiedziec co to jest i trzeba to leczyc czy samo przejdzie. Najlepiej zeby jakis doswiadczony lekarz odpowiedział *) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×