Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból biodra prawego i ból w pachwinie


Gość Marga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominika

wwitam, tez mam bol w pachwinie-lewej ale u mnie promieniuje do nogi i posladka najbardziej boli jednk w udzie po dlugim dniu w pracy, dostalam skierowanie na rtg dolnej czesci kregoslupa, ale nie wiem ile bede czekac na to zdjecie bo tu gdzie obecnie przebywa suzba zdrowia nie zachwyca a prywatne przychodnie sa drogie i tez same nie robia zdjec tylko odsylaja do innych placowek. mam nadzieje ze jak juz zrobie to zdjecie to ujawni sie przyczyna tego natarczywego bolu, ktory mam od dobrych kilku miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Inną przyczyną bólu w pachiwnie mogą być dolegliwości związane z układem moczowym lub przyczyny ginekologiczne. Radzę wykonać kontrolne badanie ogolne moczu, morfologię, kreatyninę, ewentualnie usg i konsultację ginekologiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominika

ja akurat mialam konsultacje ginekologiczna i pierwszy lekarz stwierdzil zapalenie przydatkow,- po usg, przepisal antybiotyk- po tygodniu nic nie pomoglo, poszlam do drugiego wykluczyl jakiekolwiek probemy od tej strony,..a lekaz ogolny zalecil ortopede lub neurologa,..zwariowac idzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja ma podobny problem juz od ponad roku, codziennie boli mnie okolica lewego biodra, czasami nawet mam wrazenie ze jajnik, pachwina a czasami tyl biodra, i przy ucisku sciana biodra, nie wiem co moze byc powodem tch buli, mialam robione wszystkie badania wlacznie z rezonansem magnetycznym i nic, bralam tez leki na pasozyty ale nic nie pomoglo, mam juz dosc moze wy mi podpowiecie akie jeszcze badania moge zrobic? ehhhh mam dopeiro 23 lata a dzien w dzien czuje to samo, uciazliwy bol! leki przeciwbulowe nie pomagaja ..niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie badania w Polsce tez nic nie wykazywały. Jak jest to bol w pachwinie i promieniuje w okokicy jajek i nogi to moze to byc przepuklina pachwinowa. U mnie usg tefo nie wykazalo i specjalisci liczyli mnie na stany zapalne jajek az wkoncu uskuszalem ze ten bol to mam w głowie i dlatego mnie boli. Obecnie jestem za granicai od tygodnia dochodze do siebie po operacji przeprzepukliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś diagnozy? Mam dokładnie to same objawy, strasznie mnie bolą stawy krzyżowe oraz prawe (i czasem lewe) biodro, w okolicach kolca biodrowego i pachwiny. Bardzo proszę o jakąś pomoc, żaden lekarz nie wie, co mi jest a mam dopiero 17 lat i trochę za młoda jestem na problemy z kręgosłupem.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prazykwantel sprzedam

Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty. - Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka, 04.2020 - Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022 - Meben (zamiennik Zentel Albendazole) Mebendazole 100mg od 2zl/tabletka, 03.2020 - Zentel Albendazole Zenzera 200mg od 10zl/tabletka, 2 tabletki w opakowaniu, 12.2020 Leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych - co przekłada się na niską cenę moich leków. Przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. Przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę. Doliczam 20 zł za lotniczą wysyłkę rejestrowaną z Tajlandii lub w przypadku wysyłki z Polski 20 zł za pobraniową. Powyżej zamówienia 200zł wysyłka bezpłatna. Jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z Tajlandii - jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z Polski. Mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych - jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com www.facebook.com/kurs.tajski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×