Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji przepukliny pachwinowej z siatką


Gość Piotr z Opola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr z Opola

Dzień dobry.Mam 23 lata.6 miesiecy temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej prawostronnej.Założona mi siatkę.Jednak od pewnego czasu odczuwam pewien dyskomfort związany z bólem, który odczuwam w okolicach blizny.Obok blizny wyczuwam takie małe zgrubienie i czasami pobolewa.Z czym to jest związane? Czy coś jest nie tak z siatka? Prosze o poradę,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr z Opola

Myślę że do wznowy to chyba raczej nie bo przed operacja miałem wielkości piłeczki albo śliwki taka kulke a teraz po prostu jak dotykam blizne i tak ja lekko wciskam to w pewnym miejscu jest pod spodem cos wyczuwalne,jakies zgrubienie małe a w innych jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr z Lubania

Witam,mam pytanie..dwa dni temu miałem operacje na przepukline pachwinową prawoostronną,jak długo ma trwać tem okropny ból?wszczepiono mi siatke i powiem szczerze że ból po usunięciu wyrostka to drobiazg,mam 41 lat,prosze o porade,czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 9 dzień po operacji przepukliny pachwinowej lewostronnej i jest ok. Doskwiera mi co prawda przy dłuższym staniu ból ale jest do zniesienia. Najgorzej było te pierwsze kilka dni po operacji bo nawet zwykły śmiech sprawiał mi ból ale teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Czasami tylko jeszcze wspomagam się tabletkami przeciwbolowymi. Dodam, że przepuklinke miałam małą, szybko zareagowalam i myślę, że szybko wrócę do pełnej sprawności i odzyskam formę *-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze i jak przeszło ?? bo mam coś podobnego, jak wstaję lub skręcam się to czasemi mnie cos zakuje tak samo podczas gry w piłke jak mocniej kopnę. operację miałem 10 miesiecy temu. centymetr obok blizny czuje jakies minimalne zgrubienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×